fb pixel 30 dnů čerstvě narozených králíčků: vítaná a potřebná dávka víkendové roztomilosti – G.cz
Vyhledávání

30 dnů čerstvě narozených králíčků: vítaná a potřebná dávka víkendové roztomilosti

+ DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Bangladéšský fotograf našel ve svých králíčcích nejen skvělé společníky, ale také přirozeně exkluzivní top modely. Před pár dny zvěčnil růst svých čtyř nových roztomilců, kteří vás bezpochyby nenechají chladnými! Ať už z jakéhokoli důvodu.

Barbora Vrablíková
Barbora Vrablíková 29.5.2015, 10:06

Bangladéš si většinou spojujeme s něčím úplně jiným – neroztomilým. Ashraful Arefin dokazuje, jak mohou být naše pohledy jednostranné, zkratkovité a romanticky povrchní.

Deset měsíců pořizoval snímky svých adoptovaných králíčků. Některé fotografie pak nasdílel na internetu a vyvolal tak vlnu zájmu mezi lidmi z celého světa. Rozhodl se proto ve svém projektu pokračovat a tentokrát se zaměřit na vývoj čtyř mláďat, která se narodila jeho samičce Tooni. Oslavil nový život a vytvořil si krásnou památku.

„Každý den po jejich narození pro mě byl výjimečný. Den za dnem jsem sledoval, jak rostou, otevírají poprvé oči, vrtí nožičkama... všechno to pro mě bylo prostě neobyčejné a magické! Říkal jsem si, že se tyhle momenty pokusím zachytit a o svou radost se podělím s ostatními lidmi. Protože jsem králíky už fotil, bylo to pro mě tentokrát snadné. A protože jsem s nimi byl od jejich narození, cítí se se mnou dobře. Nechal jsem je, ať si hrají a chovají se přirozeně roztomile, zatímco jsem mačkal spoušť.“

Následujících šestnáct fotografií (s originálními, jím vymyšlenými popisky) pořídil v jejich prvním měsíci, během kterého jeho ušatí kamarádi znatelně povyrostli.

1. Mám Tě!

2. Moje běhy packy chutnají skvěle

3. Důvěra

4. Uááá!

5. Malý anděl

6. Otevřené oči

7. Miluji Tě

Anketa

Máte rádi králíky?

Anketa se načítá...

A s těžce handicapovanou, přesto však čilou a veselou kočkou Roux se seznamte ZDE!

Podobné články

Doporučujeme

Další články