Padá Facebook, něco si přej: Galerie twitterových výsměchů na účet ostatních sociálních sítí

Obrázek uživatele Martin Miko
14.03.2019, 11:40

Půl dne bez sociálních sítí? Je tohle ještě život? Ptali jsme se sami sebe, když proběhl jeden z největších výpadků Facebooku, WhatAppu a Instagramu, který jsme nikdo z nás nečekali. Přišlo to bez ohlášení, ale my jsme to zvládli sami s hrdostí a rovnou páteří, protože jsme nemuseli ohýbat krk kvůli svítícímu displeji na našem smartphonu. Twitter samozřejmě fungoval, takže si lidé z této sociální sítě pořádně zavtipkovali.

Velký výpadek sociálních sítí

Ve středu se na 13 hodin přestal točit svět. Máme tím samozřejmě na mysli svět sociálních sítí, který prožil jeden svých největších výpadků v historii. Veškeré sítě, které spadají pod Facebook, tedy samotný FB, Instagram a Whatsapp, měly velký výpadek, který se podařilo vyřešit až ve čtvrtek ráno. Tento blackout nás samozřejmě všechny vykolejil. Kdybychom mohli parafrázovat jednu hlášku ze seriálu Most!, napíšeme něco jako: "Člověk má naplánovanej celej den a někdo najednou vypne Facebook." Všechno zlé je ale k něčemu dobré. Během výpadku jsme stihli zkouknout novou Captain Marvel, Leaving Neverland a konečně se trochu vyspat.

Twitter samozřejmě fungoval bez problémů, tudíž uživatelé této sociální sítě vtipně glosovali události, které jsme sledovali s úsměvem na tváři. Následující galerie vás o tom přesvědčí:

A zde se dozvíte o tom, proč by bylo dobré pokutovat nezodpovědné biomatky.


Komentáře

Doporučeno pro vás