Padá Facebook, něco si přej: Galerie twitterových výsměchů na účet ostatních sociálních sítí – G.cz
Vyhledávání

Padá Facebook, něco si přej: Galerie twitterových výsměchů na účet ostatních sociálních sítí

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Půl dne bez sociálních sítí? Je tohle ještě život? Ptali jsme se sami sebe, když proběhl jeden z největších výpadků Facebooku, WhatAppu a Instagramu, který jsme nikdo z nás nečekali. Přišlo to bez ohlášení, ale my jsme to zvládli sami s hrdostí a rovnou páteří, protože jsme nemuseli ohýbat krk kvůli svítícímu displeji na našem smartphonu. Twitter samozřejmě fungoval, takže si lidé z této sociální sítě pořádně zavtipkovali.

Martin Miko
Martin Miko 14.3.2019, 11:40

Velký výpadek sociálních sítí

Ve středu se na 13 hodin přestal točit svět. Máme tím samozřejmě na mysli svět sociálních sítí, který prožil jeden svých největších výpadků v historii. Veškeré sítě, které spadají pod Facebook, tedy samotný FB, Instagram a Whatsapp, měly velký výpadek, který se podařilo vyřešit až ve čtvrtek ráno. Tento blackout nás samozřejmě všechny vykolejil. Kdybychom mohli parafrázovat jednu hlášku ze seriálu Most!, napíšeme něco jako: "Člověk má naplánovanej celej den a někdo najednou vypne Facebook." Všechno zlé je ale k něčemu dobré. Během výpadku jsme stihli zkouknout novou Captain Marvel, Leaving Neverland a konečně se trochu vyspat.

Twitter samozřejmě fungoval bez problémů, tudíž uživatelé této sociální sítě vtipně glosovali události, které jsme sledovali s úsměvem na tváři. Následující galerie vás o tom přesvědčí:

A zde se dozvíte o tom, proč by bylo dobré pokutovat nezodpovědné biomatky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články