fb pixel Ožení se Dominik Feri s Kate Zemanovou? Stane se Jiří Kajínek ministrem vnitra? Vsadit si můžete už vážně na cokoliv, a navíc se skvělým kurzem – G.cz
Vyhledávání

Ožení se Dominik Feri s Kate Zemanovou? Stane se Jiří Kajínek ministrem vnitra? Vsadit si můžete už vážně na cokoliv, a navíc se skvělým kurzem

Vsadit si můžete i na to, jestli Jiří Drahoš založí novou politickou stranu. Lidé dávno nesází jen na fotbal a hokej. Andrej Babiš se může klidně smát. Jeho vydání do rukou spravedlnosti je vzdálenější než kdy dřív. Kdyby se Piráti rozhodli, že budou nosit černou pásku přes oko v Poslanecké sněmovně, tak vyděláte z tisícovky neuvěřitelný balík peněz. + DALŠÍ 1 FOTKA

Doslova absurdní, avšak často velice vtipné sázky vypisuje sázková kancelář Fortuna, která s abnormálně vysokými kurzy nabízí možnost vsadit si na události z našeho politického a společenského života, které se stanou v letošním roce. Vsadit si tak můžete například na to, jestli letos oznámí Jiří Ovčáček svou sexuální orientaci nebo jestli se Dominik Feri ožení s Kate Zemanovou.

Martin Miko
Martin Miko 31.1.2018, 12:30

Vsadit se dá v podstatě na cokoliv

Sázkové kanceláře vám umožní si vsadit kromě sportů a live sázek na absolutně nečekaná témata, která vás při rozkliknutí témat jako bulvár nebo společenské události zaručeně překvapí. Na portálu Tipsport si například můžete vsadit na 8. sérii seriálu Hra o trůny, kde si můžete tipnout, která z postav usedne na konci 8. série na Železný trůn a stane se vládcem Sedmi království. Kromě toho jsou zde vypsány i kurzy na to, které filmy získají cenu Český Lev 2018 nebo sošky Oscar 2018 v různých kategoriích.

Vsadit si můžete dokonce na průměrnou cenu základních potravin a jejich spotřebu v dubnu 2018, takže kolik si myslíte, že bude stát 10 kusů slepičích vajec za 3 měsíce? Data se odvíjí od Českého statistického úřadu, takže pravděpodobně nemusíte čekat žádné šarlatánství.

Vsaďte si na Feriho svatbu nebo Kajínkův návrat do vězení

V rámci vypsaných sázek má i politické dění u nás i v zahraničí dost úrodnou půdu, takže si můžete tipnout, jestli EU uzná nezávislost Katalánska nebo jestli zruší hospodářské sankce proti Rusku. Poměrně vysoký kurz je na to, jestli budou vypsány předčasné volby do Poslanecké sněmovny, sázkové kanceláře totiž s kurzem 1,10 naznačují, že za současné vlády se tak nestane. Vzhledem k rychlému nárůstu popularity Jiřího Drahoše se v současnosti řeší, co se bude s Jiřím Drahošem dít v příštích letech. Tipnout si můžete, jestli vstoupí do některé z politických stran nebo jestli založí nové politické hnutí. Mezi možnostmi se rovněž objevila i teze, že se stane senátorem nebo starostou Jablunkova. Zde je však šance naprosto minimální.

Nejbizarnější je však sekce na ifortuna.cz s názvem Stane se v roce 2018 – Bulvár, kde se můžete vsadit například na to, jaký bude osud Jiřího Kajínka. Tipnout si můžete, jestli se stane ministrem vnitra, soutěžícím v pořadu Prostřeno nebo manželem Věry Bílé. Kurzy v této sekci jsou astronomické. Kdyby se poslanci Pirátské strany dohodli, že budou povinně nosit v Parlamentu ČR černou pásku přes oko, tak byste v případě vsazené tisícovky vyhráli 600 tisíc korun. A kdyby se poslanec Dominik Feri oženil s Kateřinou Zemanovou, tak vyhrajete z tisícikoruny neuvěřitelných 850 tisíc korun, což je slušný peníz.

A zde je 7 skvělých neologismů, které rozhodně neznáte.

Podobné články

Doporučujeme

Další články