fb pixel Ortodoxní liberálové tvrdí, že Santa Klaus je genderově neutrální – G.cz
Vyhledávání

Ortodoxní liberálové tvrdí, že Santa Klaus je genderově neutrální

Vzhledem k tomu, že je konec roku 2017 a lidé v současné společnosti věnují spoustu svého volného času kampani #MeToo a řešení zbytečných věcí, nad kterými zůstává rozum stát, tak se i radikální liberálové rozhodli, že budou chtít postupně narušovat zajeté tradice a zvyky. Jasným příkladem toho je i tvrzení, že by Santa Klaus měl být genderově neutrální, což je samozřejmě naprostý nesmysl. O celé této situaci informoval web Unilad.co.uk.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 22.12.2017, 07:25

Santa Klaus je muž!

Vánoce byly, jsou a budou spojeny s obézním mužem středního věku, který má dlouhý šedivý plnovous, červený oblek a hluboký hlas. Díky jeho zvučnému „HOU! HOU! HOU!“ ve filmech a pohádkách, které zaslechnete vždy, když Santa proletí se svými soby nad vašim domem, zaručeně poznáte, že jsou tu Vánoce. S touto milou tradicí však chtějí extrémističtí liberálové zatočit a veřejně prohlašují, že Santa Klaus by měl být genderově neutrální, aby si děti nemyslely, že dárky o Vánocích rozdávají pouze muži.

Genderová neutrálnost je pojem, který v posledních letech terorizuje společnost čím dál častěji. Myšlenka, která prosazuje to, aby nebyl Santa chápán jako muž, nýbrž jako neutrální „to“, je samozřejmě nesmysl. Santa nese spoustu mužských prvků, které nelze odstranit. Nejspíš se jedná o chorý výplod ženské mysli z genderových studií, kterým se nelíbí, že dárky nosí obtloustlý muž s vousy.

Lidé z genderových studií nám chtějí vzít identitu

V létě letošního roku se řešilo metro v Londýně, ve kterém se již nesmí zdravit „dámy a pánové“, ale genderově neutrálně. Tyto zdvořilostní fráze byly prý sice slušné, ale zastaralé a podporující genderové stereotypy. Proto musí všichni zaměstnanci říkat „dobré ráno všem“, čímž se pozdrav dostane i k lidem s neurčitým pohlavím.

Dle této logiky se v budoucnosti dočkáme doby, kdy nás budou nutit, abychom říkali, že první člověk ve vesmíru byl genderově neutrální, a že vlastně ani zakladatel Československa Tomáš Garrigue Masaryk nebyl muž, nýbrž byl bezpohlavní. Nakonec nebudem řikat ani TEN Jágr, ale TO Jágr. Taky se vám zdá, že nám někdo chce vzít koule?

A zde je 5 návodů, jak zaručeně zničit svému okolí vánoční atmosféru.

Podobné články

Doporučujeme

Další články