Opravdu žili či žijí! Podívejte se, jak vypadají v reálu vaši známí filmoví hrdinové – G.cz
Vyhledávání

Opravdu žili či žijí! Podívejte se, jak vypadají v reálu vaši známí filmoví hrdinové

Petra Švejstilová
Petra Švejstilová 26.6.2016, 14:23

11. 1. Nedotknutelní (2011): Pohádka, která se opravdu stala

Ochrnutý a bohatý aristokrat Philippe si za svého nového opatrovníka vybere Drisse, živelného mladíka z předměstí, kterého právě propustili z vězení... Film Nedotknutelní je skvělý a věděli jste, že je podle skutečného příběhu? Skutečný Philippe Pozzo di Borgo je opravdu bohatým francouzským aristokratem, o kterého se stará Abdel Sellou.

1. Nedotknutelní (2011): Pohádka, která se opravdu stala

10. 2. Vlk z Wall Street (2013)

Motivační řečník, milionář Jordan Belfort, opravdu žije. Je znám svým bohémským stylem života, častými zkušenostmi s drogami a také akciovými podvody, za které si odseděl 22 měsíců v americké federální věznici. Leonardo Jordana zahrála velice přesvědčivě, ale Oscara mu nevynesl...

2. Vlk z Wall Street (2013)

9. 3. Erin Brockovich (2000)

Julia Roberts si zahrála mladou matku tří dětí, která odhalí znečišťování podzemních vod elektrárenskou společností. Následky, které zanechal jedovatý chrom na obyvatelích přilehlého pouštního městečka, jsou katastrofální – zhoubné nemoci, genetické změny, potraty. Erin získá důvěru poškozených lidí i svého šéfa a začne dávat dohromady velký případ... Neuvěřitelný příběh, který se opravdu stal.

3. Erin Brockovich (2000)
Zobrazit další

Podobné články

Doporučujeme

Další články