fb pixel Ondřeji, prosím! Legendární rozchod znal kdysi celý český YouTube – G.cz
Vyhledávání

Ondřeji, prosím! Legendární rozchod znal kdysi celý český YouTube

Zdroj: Youtube.com

Psal se rok 2012, když se světem internetu začalo šířit dnes již legendární a na tehdejší dobu poměrně drsné video, ve kterém se jistý Ondřej rozchází s blonďatou slečnou. Hystericky brečící blondýnka Kristýna ve videu zakřičí zhruba stokrát zlidovělou hlášku „Ondřeji, prosím!“. Pojďme si toto video opět připomenout.

Martin Miko
Martin Miko 31.5.2023, 17:28

Kult, který neomrzí

Ondřeji, prosím! - pod tímto názvem si již od roku 2012 pamatujeme legendární český rozchod, který v té době zveřejnil Ondrův kamarád na YouTube. Video ve své době vyvolalo velký poprask a kromě stovek tisíců sledujících o něm psaly i bulvární deníky. Všichni se tehdy ptali, kdo je Tesař, a co všechno asi stálo za rozchodem nechvalně proslulé internetové dvojice. Originální verze youtubového videa totiž stihla za pouhý den nasbírat přes 300 tisíc zkouknutí, což bylo neuvěřitelné. Měla slečna tehdy táhnout za Tesařem, anebo se znemožnit před kamerou, a stát se kultem internetu? Tato otázka nás trápí už přes 11 let.

Toto video znáte možná pod názvem Drsný rozchod v Praze a na internetu se po zveřejnění originálu objevilo i několik velmi podařených remixů a remaků. Ondřej a Kristýna to dotáhli až do předních českých bulvárů, kde se řešilo, co jsou tito lidé zač. Deníku Blesk se tehdy podařilo vypátrat, že Ondřej je pražský fotograf a příležitostný herec, který kdysi účinkoval v reklamních spotech v Rusku a dokonce chvíli účinkoval i v Divadle Na Zábradlí.

O Kristýně se toho po zveřejnění videa moc nevědělo, nicméně byla pár dnů nezvěstná a její rodiče následně podali na Ondřeje žalobu, aby původní video smazal. Jenže to, co na internety jednou nahrajete, to už z nich většinou nikdy nesmažete. A tak někdo video na YouTube nahrál znovu a znovu a znovu.

Pojďte si video pustit znovu, ať si tenhle kult připomenete. Pořád je to celkem drsný, co?

Podobné články

Doporučujeme

Další články