Once Upon a Time in Hollywood: První fotky z nového filmu Quentina Tarantina. Jaké hvězdy v něm zazáří? – G.cz
Vyhledávání

Once Upon a Time in Hollywood: První fotky z nového filmu Quentina Tarantina. Jaké hvězdy v něm zazáří?

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Máme se na co těšit, Quentin Tarantino nás ve svém devátém filmu vezme do posledních dnů zlaté éry Hollywoodu. A bude to jízda ve stylu Pulp Fiction, ve které zazáří několik velkých filmových hvězd. Jen namátkou: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie či Al Pacino. Podívejte, se jak budou vypadat.

Václav Roman
Václav Roman 26.1.2019, 11:49

Devátý Tarantino má připomínat Pulp Fiction

Také se už nemůžete dočkat léta, kdy bude mít jeho nový režisérský počin premiéru? Čekání si můžete zkrátit nad prvními oficiálními snímky z natáčení, které přinesl server Vanity Fair. Uvidíte na nich, že obsazení je skutečně hodně našlapané.

Tarantino na scénáři k filmu Once Upon a Time in Hollywood pracoval usilovně pět let a ukáže nám Hollywood v roce 1969, což bylo období vražedného běsnění přívrženců Charlese Mansona, kterým se dostala do spárů i tehdy těhotná herečka Sharon Tate, manželka režiséra Romana Polanského...

Kromě toho se zde v plné síle ukáže také Leonardo DiCaprio, se kterým Tarantino spolupracoval před lety na filmu Nespoutaný Django. Leo si ve Once Upon a Time in Hollywood střihne roli pohasínající televizní hvězdy Ricka Daltona. Do role jeho kaskadéra a kamaráda Cliffa Bootha si Tarantino vybral Brada Pitta.

Zde se můžete navnadit, co uvidíte od 8. srpna 2019 ve vašem kině:

A zde se podívejte na 10 rolí "filmového Mercuryho" Ramiho Maleka.

Podobné články

Doporučujeme

Další články