fb pixel Olízni si Brichtu za 19 korun českých! Rocker a fanoušek SPD vydává vlastní edici poštovních známek – G.cz
Vyhledávání

Olízni si Brichtu za 19 korun českých! Rocker a fanoušek SPD vydává vlastní edici poštovních známek

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Aleš Brichta má za sebou senzační rok. Přes všechny ty infarky a mrtvice to silou vůle dotlačil na čtyřicet let hudební kariéry a šedesát let tak nějak obecně na světě, poskytl pár skvělých rozhovorů do Parlamentních listů… A teď před koncem roku stihne ještě vydat kromě videoklipu i svoje vlastní poštovní známky!

Jan Studnička
Jan Studnička 12.12.2019, 16:27

Známky sbíráte?

Brichtův speciální známkový sešítek bude obsahovat osm motivů od české fotografky Lenky Hatašové a sešítek samotný vyjde v limitované edici 1250 kusů. Známky se velice originálně jmenují Aleš Brichta a nesou značku A, což znamená, že budou stát 19 Kč. Můžete je pořídit na Brichtově eshopu a ke každé koupi dostanete taky pohlednici s motivy známek. Takže vánoční dárky máte vyřešené, není zač.

Česká pošta známky oficiálně vypouští 19. prosince a ve stejný den je taky rocker pokřtí na Rockových Vánocích na Barče. Kmotrem známek, protože poštovní známky musí mít kmotra, to je přece jasný, není nikdo jiný než Brichtův starý parťák Petr Janda. A kdyby vás nějakou záhadou tohle na akci nenalákalo, budou tam i kapely Limetall, Titanic a Hydrargyrum.

Určitě tam ale zazní Brichtův nový song Santa Maria, který si vydal s Lenkou Roubíčkovou a ke které natočil klip. Jak říkáme, senzační rok.

Sám Brichta říká, že je to pro něj velká čest a dodává, že když před lety v Arakainech zpíval o lidech, co sbírají známky, netušil, že se na nějaké objeví. A víte co? My taky ne. Je to ale hezký twist na tradiční přísloví, protože tady není jednooký králem mezi slepými, ale jediným rockerem mezi krály. A to je vlastně docela cool.

Podobné články

Doporučujeme

Další články