fb pixel Okurková sezóna s Vainem: Velká dávka humoru, která vás připraví na blížící se volby – G.cz
Vyhledávání

Okurková sezóna s Vainem: Velká dávka humoru, která vás připraví na blížící se volby

+ DALŠÍCH 13 FOTEK + DALŠÍCH 14 FOTEK

Červenec je za námi, a tím se letní prázdniny dostaly do své poloviny. I když v tuto dobu obvykle zažíváme okurkovou sezónu, letos tomu tak není. A to především kvůli válce, zdražování, inflaci a hrozící ztrátě plynu a ropy z Ruska. Naštěstí jsme tu my a naše koláže, které reagují na aktuální stav společnosti.

Martin Miko
Martin Miko 1.8.2022, 16:35

Humor v okurkové sezóně

Nová láska Jaromíra Soukupa, šílená inflace, která neustále stoupá, všudypřítomný Babiš dělající si kampaň na prezidentské volby a znovu nastupující covidová epidemie – i takové může být léto v Česku v roce 2022. Svět míří do záhuby, a to nás během následujícího půl roku čekají dvoje volby. Na podzim komunální a na začátku roku 2023 ty prezidentské, které opět rozdělí společnost, jako tomu bylo už dvakrát. Přímá volba prezidenta změnila český pohled na volby, jak si všichni dobře vzpomínáme, a ani tentokrát to nebude jiné. Rozhodně se máme na co těšit. Bude na Hradě sedět matematický miliardář, estébák, nebo generál? To se dozvíme za kratší dobu, než si myslíte.

Zpátky k červenci. Opět pro vás máme galerii našich nejlepších koláží za červenec, které pro nás připravil Vain. Klasicky to bude velmi výživné.

Tak to bychom měli.

Podobné články

Doporučujeme

Další články