fb pixel Okurková sezóna plná humoru: Vainovy koláže vás zaručeně dostanou i v půlce prázdnin – G.cz
Vyhledávání

Okurková sezóna plná humoru: Vainovy koláže vás zaručeně dostanou i v půlce prázdnin

+ DALŠÍCH 12 FOTEK + DALŠÍCH 13 FOTEK

Okurková sezóna vrcholí a my netrpělivě čekáme, až se období dešťů přehoupne zpátky do období druhé koronavirové karantény. Do toho všeho máme motýle v bříšku, protože z Vojtěchova semaforu spíme méně než samotný Havlíček. Nicméně červenec je za námi, a my jsme vše poctivě glosovali za pomocí Vainových koláží.

Martin Miko
Martin Miko 1.8.2020, 14:15

Vainovy červencové koláže

Půlka letních prázdnin je za námi. V červenci jsme byli v podstatě u všeho zásadního, co se stalo. Například jsme byli svědky schválení rekordního půlbilionového schodku letošního státního rozpočtu, se kterým přišla ministryně financí Alena Schillerová. V ten okamžik jsme si uvědomili, že ten proradný Kalousek je pouhopouhý žabař mezi ministry. Naše vláda složená z odborníků, které podporují komunisté, nás znovu překvapila. Dokonce je prý možné, že se tento schodek ještě navýší, takže je logické, že Vain ihned vyrukoval se sérií koláží.

Bohužel jsme v poslední době svědky toho, že České dráhy po nás tak trochu jdou. Nevíme, jestli se jedná společně s koronavirem o jakousi důchodovou reformu, která má zredukovat počet seniorů v naší společnosti, ale máme jisté podezření, že tomu tak je.

Každopádně kdo si chce zkrátit dlouhou chvíli, má právě teď jedinečnou možnost užít si velkou červencovou sérii Vainových koláží.

A pokud vám tohle nestačilo, doporučujeme si projet i starší galerie. Zaručeně se nudit nebudete.

Podobné články

Doporučujeme

Další články