fb pixel Okno do duše mileniálů: Instagram týdne vás přesvědčí, že generace Y to nemá lehké – G.cz
Vyhledávání

Okno do duše mileniálů: Instagram týdne vás přesvědčí, že generace Y to nemá lehké

+ DALŠÍCH 15 FOTEK + DALŠÍCH 16 FOTEK

Být mileniálem v době koronavirové nebyl žádný med. Nemohli jste se stýkat s náhodnými lidmi, které potkáte na Tinderu, nemohli jste se fotit ve stylových kavárnách a bohužel se může stát, že přijdete o práci, protože s velkou pravděpodobností pracujete v kreativním oboru. Právě proto vznikl na sociálních sítích účet Profimileniál, který jsme se rozhodli vyhlásit Instagramem týdne.

Martin Miko
Martin Miko 23.10.2020, 11:37

Mileniálové v karanténě

Rok 2020 byl ještě mnohem horší, než jsme si v březnu vůbec představovali. Kvůli populistickým krokům Babišovy vlády jsme se dočkali druhého lockdownu během jednoho roku, což psychice našich mileniálů rozhodně neprospělo. Naštěstí mají sociální sítě, spolubydlení v Praze, Tinder, Netflix, Dámejídlo a spoustu dalších vymožeností, které jim život pod zámkem usnadňují.

A z těchto důvodů možná vznikl i Instagram tohoto týdne s názvem Profimileniál, který si drží okolo 13 tisíc sledujících. „Hlášky, které si napsali sami mileniálové, co neskončí na žádném tričku ani v knize. My chceme film! Anebo aspoň divadelní hru,“ takto popisují tvůrci instagramového účtu svůj obsah.

Pokud máte dlouhou chvíli, doporučujeme si projet tento velmi vtipný profil, který je založený na životních pravdách této doby. V následující galerii vám dopřejeme alespoň menší ukázku hlášek z Profimileniála, abychom vás nalákali a stali jste se sledujícími.

Co říkáte na současné problémy mileniálů? Jsou v podstatě totožné jako problémy předchozí generace, akorát se je nebojí ventilovat na sociálních sítích.

Podobné články

Doporučujeme

Další články