fb pixel Okno do duše mileniálů: Instagram týdne vás přesvědčí, že generace Y to nemá lehké – G.cz
Vyhledávání

Okno do duše mileniálů: Instagram týdne vás přesvědčí, že generace Y to nemá lehké

+ DALŠÍCH 15 FOTEK + DALŠÍCH 16 FOTEK

Být mileniálem v době koronavirové není žádný med. Nemůžete se stýkat s náhodnými lidmi, které potkáte na Tinderu, nemůžete se fotit ve stylových kavárnách a bohužel se může stát, že přijdete o práci, protože s velkou pravděpodobností pracujete v kreativním oboru. Právě proto vznikl na sociálních sítích účet Profimileniál, který jsme se rozhodli vyhlásit Instagramem týdne.

Martin Miko
Martin Miko 23.10.2020, 11:37

Mileniálové v karanténě

Rok 2020 je ještě mnohem horší, než jsme si v březnu vůbec představovali. Díky populistickým krokům Babišovy vlády jsme se dočkali druhého lock downu během jednoho roku, což psychice našich mileniálů rozhodně neprospělo. Naštěstí mají sociální sítě, spolubydlení v Praze, Tinder, Netflix, Dámejídlo a spoustu dalších vymožeností, které jim život pod zámkem usnadňují.

A z těchto důvodů možná vznikl i Instagram tohoto týdne s názvem Profimileniál, který má v současné době skoro 13 tisíc sledujících. "Hlášky, které si napsali sami mileniálové, co neskončí na žádném tričku ani v knize. My chceme film! A nebo aspoň divadelní hru," takto popisují tvůrci instagramového účtu svůj svůj obsah.

Pokud máte dlouhou chvílí, což v současnosti určitě máte, doporučujeme si projet tento velmi vtipný profil, který je založený na životních pravdách této doby. V následující galerii vám dopřejeme alespoň menší ukázku hlášek z Profimileniála, abychom vás nalákali a stali jste se sledujícími.

Co říkáte na současné problémy mileniálů? Jsou v podstatě totožné jako problémy předchozí generace, akorát se je nebojí ventilovat na sociálních sítích.

Podobné články

Doporučujeme

Další články