Okamurovec Lubomír Španěl reagoval na incident Volného: Budu navrhovat klec pro Piráty – G.cz
Vyhledávání

Okamurovec Lubomír Španěl reagoval na incident Volného: Budu navrhovat klec pro Piráty

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Na incident okolo páteční hádky poslance Lubomíra Volného (SPD) v Poslanecké sněmovně zareagoval exkluzivně pro g.cz i zpívající elektromontér Lubomír Španěl (SPD), který pochází ze Šardic na Hodonínsku. Ten se svém Facebooku varoval veřejnost před nebezpečím, které v posledních dnech hrozí ve Sněmovně. V přítomnosti Pirátů se prý dokonce bál takovým způsobem, že by si přál ochranné plexisklo a přilbu.

Martin Miko
Martin Miko 4.2.2019, 12:35

Z Pirátů jde strach!

Podle některých poslanců SPD panuje v Poslanecké sněmovně strach. Za vše mohou zákeřní Piráti, kteří řvali, aníž by to bylo slyšet a během demagogického žvatlání poslance SPD Volného si dokonce dovolili klepat do stolů. "HAJZLE, HAJZLE, řvali Piráti na našeho poslance L. Volného, a bušili do lavic jako šílení. Na záznamu to v projevu není slyšet, ale ve Sněmovně to bylo něco neskutečného,“ stěžoval si Španěl na svém Facebooku. Na svých facebookových stránkách však sklidil povětšinou výsměch.

Nejbizarnější na tom je, že po zveřejněném banneru, na kterém poslanec Španěl vyjadřoval caps lockem svůj strach a zděšení z Pirátů, celou situaci po několika hodinách "shodil" a přiznal se, že se vlastně nebál, ale připadal si jako na fotbale. "Nebál sem se, ale opravdu to bylo, jako když sedíte v kotli Sparty a fandíte Slávii.“ Celý komentář doplnil o pět smějících se smajlíků.

Když jsme pana poslance Španěla oslovili skrz mail a dožadovali se vyjádření okolo "vulgarit" ze strany Pirátů, ptali jsme se rovněž i na to, jestli bude pan poslanec navrhovat i ochranné plexisklo a přilbu pro všechny poslance SPD, odpověděl nám stručně: "Budu navrhovat klec pro Piráty."

A komu unikla celá kauza okolo vulgarit Lubomíra Volného, má právo si vše nastudovat zde.

Podobné články

Doporučujeme

Další články