Pětibodový návod, jak přestat nesnášet LGBT komunitu – G.cz
Vyhledávání

Pětibodový návod, jak přestat nesnášet LGBT komunitu

Vadí vám lesby, gayové, transgender nebo bisexuálové? Nevíte proč, ale máte potřebu si z nich utahovat, ponižovat je, urážet a tvrdit, že jsou nemocní? Nevadí, zde je návod, jak se toho zbavit!

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 4.6.2014, 17:00

1. Otázky

Položte si několik základních otázek. Zavraždil vám LGBT člověk někoho? Odcizil vám peníze? Podvedl vás? Omezil vaši svobodu? Ohrozil vás na životě? Odpověděli jste na všechny otázky ne? Gratulujeme, pádný důvod k nenávisti LGBT nemáte. lll  

2. Ignorace

Přicházíte s LGBT často do kontaktu? Pokud vám to vadí, není nic jednoduššího, než se jim vyhýbat. Nutí vás někdo bavit se s nimi? Jistě, že ne! Tak se s nimi nebavte!  

3. Studium

Zapátrejte trochu na internetu, jistě znáte Google. Přečtěte si několik článků o tom, že homosexualita není nemoc a nedá se léčit. Názory katolické církve se nepočítají.  

4. Video

Podívejte se na tohle video, je o rodině, která akceptovala s láskou svoji dceru, když rodičům řekla, že se cítí být chlapcem. Lepší příklad bezpodmínečné lásky nenajdete.
 

5. Smrt

Pokud ani jeden z předchozích čtyř kroků nezabral a vy stále cítíte nenávist či odpor k LGBT komunitě, jste oficiálně netolerantní ignoratnské hovado a na tomhle světě stejně nikomu a ničemu neprospějete. Běžte se zabít.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články