fb pixel Od klasického Vymítače až po netflixí novinku Eli: 14 filmů pro halloweenský večer přesně podle vašich strašidelných představ – G.cz
Vyhledávání

Od klasického Vymítače až po netflixí novinku Eli: 14 filmů pro halloweenský večer přesně podle vašich strašidelných představ

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Halloweenský večer si žádá pořádnou dávku děsu a hrůzy! A pokud ne v životě, tak alespoň na obrazovce. Udělejte si popcorn, schovejte se pod deku, zhasněte a pusťte si něco z našeho výběru nejlepších halloweenských filmů.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 31.10.2019, 15:09

Halloween před televizí

Ať už mu fandíte, nebo ne, Halloween si postupně našel cestu i do českých luhů a hájů. Možná, že děti tu nechodí na koledu od jednoho domu ke druhému, ale večírky ve strašidelných kostýmech a výzdoba z dýní či kostlivců, to jsou poměrně běžné záležitosti. Bohužel, letos nám to vyšlo na čtvrtek, takže pokud někam jdete, asi se zrovna nezlískáte (ledaže...). No, popojedeme! Snažíme se říct, že halloweenskou noc plnou děsu a hrůzy si můžete klidně užít v pohodlí domova, s partou, s dětmi nebo třeba jen s drahou polovičkou.

Stačí, abyste si v následující galerii vybrali jeden či více filmů, které jsou na legendami opředený 31. říjen jako dělané. A pozor! Nevybírali jsme jen horory, najdete tam i černé komedie, thrillery, pohádky nebo obyčejné oddechovky. Doporučujeme vám léty prověřené klasiky, ale i úplné novinky a zaručujeme, že jsme všechno viděli, takže víme, o čem mluvíme.

Takže zalistujte, pohodlně se usaďte, přitulte se pod dekou k tomu, koho máte rádi, abyste se moc nebáli a užijte si to!

A tady se podívejte na 10 dětí z hororových filmů, které vám připomenout, proč si vzít kondom, kdyby se to tulení náhodou zvrtlo.

Podobné články

Doporučujeme

Další články