O výherkyni v soutěži Miss Hitler hlasovali lidé z celého světa: "missky" se hajlovat rozhodně nebály

Obrázek uživatele Martin Miko
21.09.2018, 13:30

Na ruské sociální síti VK.com neboli Vkontaktě, kterou můžeme přezdívat jako ruský Facebook s více než půl miliardou uživatelů, byla zablokována stránka o Adolfu Hitlerovi, která pořádala soutěž krásy Miss Hitler. O celé události informoval web timesofisrael.com.

Ženy do soutěže posílaly fotky, na kterých hajlovaly

Zatímco u nás řešíme, jestli do Čech pustit 50 sirotků ze Sýrie, tak na ruských sociálních sítích mají úplně jiné starosti. Ve čtvrtek musela síť Vkontaktě zablokovat stránku věnovanou Adolfu Hitlerovi. Konala se zde totiž soutěž krásy Miss Hitler. O nejhezčí „missku“ však hlasovali lidé skoro z celého světa. Jak informovala televizní stanice Hadashot ve svém zpravodajství, byli mezi hlasujícími lidé z Německa, Itálie, Ruska nebo USA.

Soutěž Miss Hitler na sociálních sítích vzbudila obrovskou vlnu pozornosti a je až šokující, že přispěvatelé v diskuzích se nestyděli propagovat své prohitlerovské názory. Do soutěže dokonce některé ženy posílaly fotografie, kde hajlovaly. Stránka byla nakonec z důvodu podpory nacistické kultury a propagaci nacismu zrušena. Nebylo to totiž poprvé, kdy se na ruském Facebooku podobná soutěž konala.

I když byla celá soutěž na VKontaktě zablokována a smazána, fotky několika účastnic se přeci jen podařilo ukořistit. Podívejte se na ně do galerie níže. Fešandy, co?

A zde si přečtěte neuvěřitelný příběh narkomanky Katky, kterou všichni známe z dokumentárních filmů od Heleny Třeštíkové.


Komentáře

Doporučeno pro vás