fb pixel Nový Spider-Man si odbude předpremiéru hodně Daleko od domova: Jako první marvelovka se představí na KVIFF 2019 – G.cz
Vyhledávání

Nový Spider-Man si odbude předpremiéru hodně Daleko od domova: Jako první marvelovka se představí na KVIFF 2019

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Chystáte se do Karlových Varů na filmový festival? Jestli ano, tak se určitě nezapomeňte v úterý 2. 7. zastavit ve Velkém sále, kde tou dobou bude probíhat exkluzivní festivalová předpremiéra filmu Spider-Man: Daleko od domova. Vůbec první marvelovka na KVIFFu se totiž natáčela jak v Praze, tak v Liberci. A může být něco lepšího, než se v Karlových Varech dívat, jak Peter Parker zachraňuje svět z Karlova mostu?

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 25.6.2019, 13:17

První marvelovka na KVIFFu

Letošní ročník Karlovarského filmového festivalu bude mít jednu speciální projekci – vůbec poprvé se na něm objeví snímek z marvelovského filmového světa a sice již dvacátý třetí superhrdinský příběh, který se jmenuje Spider-Man: Daleko od domova. První marvelovka po grandiózním finále celé Infinity Ságy, tedy Avengers: Endgame, má být úplně posledním snímkem tzv. třetí fáze světa Marvelu a zároveň pokračováním úspěšného a oblíbeného Spider-Man: Homecoming s Tomem Hollandem, který definitivně nahradil Tobeyho Maguirea v pozici nejlepšího pavoučího muže na filmovém plátně.

Co se o snímku zatím ví? Po událostech Avengers: Endgame (který je mimochodem nutné před snímkem vidět) se mladý Peter Parker rozhodne vzít si dovolenou a odjede na školní výlet po Evropě. Naneštěstí zlo nikdy nespí, a tak si Spider-Man moc volna neužije, jelikož je brzo zkontaktován starým známým Nickem Furym, aby mu pomohl zachránit svět. A jestli vám tohle nestačí, abyste se na novou marvelovku těšili jako na výplatu, hlavního záporáka si zahraje Jake Gyllenhaal. Představí se jako tajemný Mysterio, který tvrdí, že pochází z alternativní verze našeho světa – motiv Multiverse, tedy alternativních realit, si tedy v tomto filmu odehraje svou premiéru v hraném Spider-Manovi. Fanoušci animovaného Spider-Man: Paralelní světy již vědí, že se máme těšit.

Češi uvidí film dříve než zbytek světa

Český divák si film užije dvojnásob, protože řada scén byla natáčena v Praze (hrdinové zavítají například do Vinohradského divadla) a dokonce i v Liberci, po jehož slavné radnici Spider-Man v traileru prchá. Snímek si v České republice odbude svou exkluzivní festivalovou předpremiéru již 2. 7. ve 22:30 ve Velkém sále KVIFFu a našinci tak budou patřit k prvním na světě, kteří nejnovější dobrodružství Marvelu uvidí. A pokud byste film nestihli, nezoufejte – hned na středu 3. 7. je naplánováno druhé promítání, a sice ve 22:20 v Kinosále Pupp.

A tady si prohlédněte 10 podob Captaina Americy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články