fb pixel Nová reality show Bílá mládež navštíví drsné ghetto i islámské Teplice. Tomio pozná hospodu U Vlastence – G.cz
Vyhledávání

Nová reality show Bílá mládež navštíví drsné ghetto i islámské Teplice. Tomio pozná hospodu U Vlastence

Členové SPD + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Zpěvák vlastenecké kapely a přední populistický politik v severočeském ghettu Chánov, kde mají besedu s tamními obyvateli o islámu? Bílá mládež okusí život mimo komfortní zónu! Tomio Okamura, Tomáš Ortel, Miloslav Sládek, Martin Konvička a Olivie Žižková se stanou hvězdami nové vlastenecky české reality show s názvem Bílá mládež, která poběží v televizi od příštího týdne.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 16.5.2018, 15:01

Reality show Bílá mládež míří na obrazovky

Nová reality show ryze České televize s názvem Bílá mládež představí předního českého populistu, autora xenofóbních písní, amatérskou zpěvačku a dvě neúspěšné politické mrtvoly s nekonečnou chutí navážet se do Romů a cizinců, v situacích, které jim nejsou dvakrát blízké. Jsou ambiciózní, knihu Mein Kampf znají nazpaměť a všichni bezmezně věří hoaxům o uprchlících. Tak by se dali definovat lidé, kteří celým svým srdcem milují Aeronet a řetězové maily. Někteří z nich o tom dokonce zpívají nebo o tom točí videoblogy.

Nová reality show si dala za cíl dostat české vlastence do nezvyklých situací. Redakce G.cz měla exkluzivní možnost vidět první díl tohoto pořadu, ve kterém se Tomio Okamura zúčastní hospodské debaty v nacionalistické hospodě u Vlastence. Po vstupu do holohlavci oblíbené restaurace ztichne z judeboxu (název pro jukebox v tamní restauraci) se linoucí druhá deska Orlíku a všichni se otočí na Tomia.

Tomio usedá k plnému stolu a začíná hovořit o zlých cizincích, kteří berou lidem práci a zároveň pracovat nechtějí. Holohlaví pánové u stolu začínají rudnout. Tomio objednává moravskou slivovici pro celý stůl zdarma. „Moje maminka je z Moravy,“ zdůrazňuje neonacistům Tomio a pokračuje ve vyprávění o zlém diktátu Evropské unie a neschopnosti Bohuslava Sobotky. „Hele, a víš, že seš žlutej?“ namítá jeden z přísedících. „Co to povídáte? Naši stranu volilo přes půl milionu lidí. To Kalousek je žlutej až za ušima. Toto chování si vyprošuju,“ opáčí Okamura a v tu chvíli se schyluje k potyčce, při které musí zasahovat štábní ochranka.

V druhé části epizody navštěvují Ortel, Konvička a Olívie Teplice, kde se setkávají v rámci besedy s občany města, které je dle alternativních médií v područí Islámského státu a násilných Arabů. „Arabové jsou zákeřní nadrženci, co vám berou kulturu a propagují islám,“ začíná vášnivě debatu s Tepličáky zpěvačka Olivie Žižková. „Ne. Jsou to lázenští hosté, co tu jsou od května do září a pak zase jedou domů. Dělají tu bordel, ale už se zavedl lázeňský poplatek, kterej slouží na úhradu úklidu,“ odpoví jeden z občanů města. „V médiích jsem ale četl, že arabové zkoupili půlku města a Češi jim dělají sluhy,“ pokračuje v debatě Konvička. „Ne. Já sám jim pronajímám byty za trojjnásobek běžné ceny, takže nemusim chodit do práce, což je super,“ odpovídá známý teplický podnikatel. Každé takovéto neověřené tvrzení je odpálkováno faktem, takže celá beseda končí za deset minut.

Další situace ze života Bílé mládeže můžete sledovat už příští týden na vašich obrazovkách, takže se nebojte, že byste o něco přišli. V dalších epizodách se dočkáte Miroslava Sládka na protiuprchlické demonstraci, které se zúčastní tři lidé včetně pořadatelů nebo Tomáše Ortela, který si užije týdenní kurz přežití v Chánově.

Zvládnou naši přední čeští vlastenci střet s realitou?

A zde je 10 důvodů, proč by byl kapustňák lepším prezidentem než Miloš Zeman.

Podobné články

Doporučujeme

Další články