Stephen Paddock na začátku října na hudebním festivalu v Las Vegas z okna hotelu zastřelil 58 lidí a dalších zhruba pět set jich zranil. Dodnes se neví, co bylo jeho motivem. Osamělý šílenec? Masová vražda s politickým cílem? Všechno jsou to jen spekulace, vyšetřovatelé nezjistili nic konkrétního.
Česká genderová aktivista Irena Buršová má jasno: můžeme za to my bílí muži an bloc. Jsme totiž "toxicky maskulinní” a zamindrákovaní:
Co to přesně znamená? Z čeho to Buršová vyvozuje? To zřejmě neví ani ona sama. Nijak to nevysvětlila, takže je to jen takový prd do větru – blábolivý projev její ideologické zmatenosti. Tu nakonec Buršová prokázala už ve svém smířlivém hodnocení teroristů z Islámského státu:
Nebo má jít o snahu za každou cenu vyvolat kontroverzi a vzbudit v nás bílých heterosexuálních mužích pocit viny? Pak by to zapadalo do kontextu politické korektnosti, která se o tohle snaží už déle než čtvrt století. Můžeme za všechno zlo světa počínaje otroctvím přes globální oteplování až přemnožení vos a příliš deštivý podzim.
Ale možná je to všechno mnohem jednodušší. Buršová veřejně přiznává, že má s muži zásadní problém (ZDE). Anebo spíš mají problém muži s ní? Vypadá takhle:
Není třeba být psychologem, aby si člověk řekl, že může jít o obyčejnou potřebu kompenzace. Pokud nějaká žena bytostně nesnáší muže, prostě si vytvoří fixní ideu, že muži mohou za všechno zlo světa. Včetně masové vraždy v Las Vegas. Ano, je to bizarní, nesmyslné a směšné. Ale vlastně je to svým způsobem zábavné...
A TADY si přečtěte, jak genderové aktivistky zakázaly výstavu aktů.