Nic k tomu říct nemohu, protože si to nepamatuju tvl, komentuje TMBK svůj včerejší výstup v oblíbené talk show – G.cz
Vyhledávání

Nic k tomu říct nemohu, protože si to nepamatuju tvl, komentuje TMBK svůj včerejší výstup v oblíbené talk show

Zdroj: marek musil

Promyšlené marketingové kampaně se chopil náš dvorní grafik a spoluautor úspěšné knihy Továrna na debilno TMBK alias Tomáš Břínek. Ten byl v úterý 9. ledna 2017 pozván do talk show 7 pádů Honzy Dědka, která se pravidelně koná v Malostranské besedě. Na podiu v bujaré náladě předvedl výstup, na který se bude ještě dlouho vzpomínat. Během talk show byl Břínkem dokonce konfrontován i jeho „oblíbenec“ Richard Krajčo.

Martin Miko
Martin Miko 11.1.2018, 09:21

TMBK skvěle promuje Továrnu na debilno

Faktem je, že kniha Továrna na debilno je jednou z nejprodávanějších knih současnosti. Autoři Dominik Landsman a Tomáš Břínek své prozatím vrcholné dílo zařadili do žebříčku prodejnosti někam mezi Halinu Pawlowskou a cestovatele Ladislava Ziburu, čímž se dostali v podstatě mezi 10 nejúspěšnějších tvůrců poslední doby. TMBK však ví, že leden bývá v prodejích slabší, a proto se rozhodl, že občas objeví v nějaké té talk show, aby se veřejnosti více zaryl do povědomí.

Po předvánočním úctyhodném výkonu na FuckUp Nights Prague se rozhodl, že svou návštěvou poctí i oblíbenou talk show 7 pádů Honzy Dědka, kde se objevil spolu s herečkou Lucií Žáčkovou, Romanem Štabrňákem, Richardem Krajčem a Karin Babinskou. Z řad diváků ho dorazili podpořit i jeho dva dobří přátelé – poslanec Dominik Feri a rapper Řezník alias Marty Pohl, kteří Břínkův výkon zaznamenávali na Instagramu.

TMBK předvedl show, na jakou se nezapomíná

„No já ti k tomu nic nemohu říct, protože si to nepamatuju tvl,“ komentuje TMBK pro G.cz svůj tajuplný výstup v zaplněné Malostranské besedě. Jeden z návštěvníků však na sociálních sítích okomentoval vystoupení Břínka následujícími slovy: „Ten, jehož jméno se nesmí vyslovovat, byl ohromující ve všech směrech. Ať žije TMBK!!!“ Dominik Feri na svém Instagramu sdělil, že TMBK byl na podiu zachycen v nejlepší formě. Společensky unavený TMBK dle konstatování jeho přátel však rozhodně žádnou ostudu nepředvedl.

Celý výstup vygradoval, když si během zpovědi Richarda Krajča a Karin Babinské stoupl Břínek doprostřed podia a před publikem prohlásil, že se svou knihou překročil v prodejnosti knihu Richarda Krajča a Karin. Břínkův výstup prý Richarda Krajča urazil natolik, že po skončení pořadu okamžitě odjel.

Suma sumarum, Břínek opět ukázal, že je nejen skvělý kolážista a vtipálek, ale i taktik. Po včerejším výstupu se totiž o TMBK a knize Továrna na debilno bude mluvit ještě více než před Vánocemi.

Knihu si samozřejmě stále můžete objednat na webu Továrna na debilno.

Podobné články

Doporučujeme

Další články