fb pixel Než se rozloučíme s Avengers, poznáme Captain Marvel: Bude Brie Larson lepší hrdinkou než Wonder Woman? – G.cz
Vyhledávání

Než se rozloučíme s Avengers, poznáme Captain Marvel: Bude Brie Larson lepší hrdinkou než Wonder Woman?

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Ženských superhrdinek není nikdy dost. Captain Marvel je jednou z nejsilnějších a nejvýznamnějších postav v marvelovské universu, ale my, diváci, jsme ještě neměli tu čest ji poznat. To se změní na začátku března, kdy jde do kin její první sólo film.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 4.3.2019, 06:12

Kapitán Denvers se hlásí do služby

V dubnu se budou dít věci. Začne poslední řada Hry o trůny a taky uvidíme poslední týmovku Avengers. Ještě, než to vypukne, nám ale Marvel představí úplně novou hrdinku; Captain Marvel. Snímek se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Danvers, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi zasáhne mezihvězdná válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Danvers se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu.

Světovou premiéru si film odbyl 27. února, zahraniční novináři jej viděli ještě o něco dřív. Jaké jsou první reakce? "Bude se to líbit lidem, kteří milují kočky. A taky je tu vynikající soundtrack pro děti devadesátek," ozývá se na Twitteru. Captain Marvel má prý překvapivě vtipný scénář, je to zábavný akční kousek, díky němuž působí Marvel Universe celistvěji. Je ale dobrá i hlavní hrdinka? Tady se reakce různí. Jedni Brie Larson chválí a předvídají, že řada ženských divaček se v ní uvidí, druzí ji hodnotí průměrně.

Zatímco ve všem ostatním DC za Marvelem zaostává, v případě sólo filmů ženských hrdinek je to naopak. Dva roky stará Wonder Woman není nic moc, ale Gal Gadot je jako ikonická modla výborná. My u nás uvidíme, jestli ji Brie Larson dostihne, už 7. března. Je to hereččina první role v komiksu, ale zase za ni dostala 5 milionů dolarů a navíc má doma Oscara za výborný výkon v Room. To jsou celkem slušné předpoklady. Tedy doufejme.

A tady se podívejte na 10 zásadních kinopremiér jara 2019.

Podobné články

Doporučujeme

Další články