fb pixel Než půjdete spát: 3 cvičení ke zvýšení sexuální výkonnosti a prožitku – G.cz
Vyhledávání

Než půjdete spát: 3 cvičení ke zvýšení sexuální výkonnosti a prožitku

Tomáš Gold 18.10.2016, 19:50

Osobní trenérka Juliana Campos vám řekne, jak vytěžit v posilovně maximum pro svou ložnici.

Sexy zdvihačky

Položte 2 činky Kettlebell na podlahu, opřete se o ně rukama s lopatkami v přímém držení těla a udělejte klik dolů. Při zvedání se zpět nahoru můžete předstírat, že jste se líbali s Kettlebell.

Opakování: 3x10 cviků zvyšujte na 3x20 cviků.

Juliana říká: „Je to skvělé pro polohu misijní, na koníčka a žábu. S dívkou pod vámi jsou vaše paže velmi důležité, toto cvičení umožňuje je pomocí pohybů nahoru a dolů mocně posílit.“

Dřepy doplněné činkami

V pozici s nohama pod vámi (v podstatě na nich sedíte) uchopte oběma rukama činku a rovně tlačte nahoru, pak snižujte zase dolů. Když jdete do dřepu, je potřeba mít stále rovná záda a nohy na šířku ramen. Když jdete nahoru, tiskněte své hýždě dopředu.

Opakování: 3x10 cviků zvyšujte na 3x20 cviků.

Juliana říká: „Tento cvik je úžasný pro pozice bandalír – její chodidla na vaší hrudi – a Tominagi – její nohy na vašich ramenech –, protože vám dává spoustu tlakové síly.

Tlakové zdvihačky vzhůru nohama

Najděte si zeď, udělejte stojku na rukou, opřete se patami o stěnu a pomalu se na rukou spouštějte nahoru a dolů. Velmi jednoduchý cvik, je ale vhodné mít v posilovně dozor, pokud byste ztratili rovnováhu.

Opakování: 3x10 cviků

Juliana říká: „Je to nejlepší pro polohu 69. Vytáhněte se do stojky proti zdi, požádejte svého partnera, aby stál před vámi a ani nepostřehnete, jakou porci posilovacího tréninku si dáváte.

Podobné články

Doporučujeme

Další články