fb pixel Neuvěřitelná finta sexuálního devianta! – G.cz
Vyhledávání

Neuvěřitelná finta sexuálního devianta!

​Úchyl, který podle soudu znásilnil osm žen, se vydává za “českými úřady pronásledovaného duchovního učitele”.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 20.8.2015, 13:00

Asi už jste o něm slyšeli, nebo četli v našem článku ZDE. Ano, je to ten podvodník jménem Jaroslav Dobeš, který ženám nalhává, že je „vyléčí“ svým penisem.

Když jim ho prý totiž zasune do vagíny, dojde k mystickému „odháčkování“, což ženy zbaví „energetických bloků“. Tedy mentálních vazeb na předchozí partnery a traumat, která jim přinesly nevydařené vztahy. Samozřejmě je to nesmysl – kdyby to takhle fungovalo, mohly by se ženy „tantricky léčit“ sexem s kýmkoliv. Třeba se mnou.

Guru Jára prostě jen objevil způsob, jak si s naivními blbkami „štrejchnout“, aniž by je zval do kina nebo na večeři. Lhát ženám, že sex ve skutečnosti není sex, ale tantra, je podle nás úchylné. Podobně to vyhodnotila česká policie a soudy, které to označily za trestný čin.

Za celkem osm znásilnění byl Jaroslav Dobeš nepravomocně odsouzen k deseti letům vězení. Před spravedlností utekl na Filipíny, kde byl letos v květnu na žádost českých úřadů zadržen. Tragikomický příběh tím pokračuje. Sexuální deviant se totiž vzápětí začal vydávat za „v Česku pronásledovaného slavného duchovního učitele“. Je to asi stejné, jako kdyby se mafián Radovan Krejčíř označil za „uprchlíka před politickou perzekucí v Praze“ a defraudant a úplatkář Viktor Kožený za „utečence před zločinným spolčením českých úřadů a investorů“.

Ale berme to trochu s humorem. Přečtěte si překlad zoufalého dopisu deviantových přívrženců, který se objevil na stránkách CNN. Dobře se bavte!

Světově proslulý mystik, guru a duchovní učitel usiluje o náboženský azyl na Filipínách

Studenti z celého světa se přicházejí setkat s guru Járou, který je světově proslulým mistrem meditace a tantry. Čas tráví v duchovně povznášejícím prostředí jeho ášramu na Filipínách na ostrově Siargao. Praktikují tam tiché a dynamické meditace, a učí se ve svých životech aplikovat feng shui, astrologii a jógu. Ášram je duchovním domem, který posvětila dokonce i Jeho Svatosti dalajlama a Karmapa.

Před třemi měsíci byl ale ášram o svého milovaného guru náhle okraden. Guru Jára, který pochází z České republiky, byl 15. května 2015 zatčen filipínskou policií na základě falešných obvinění z České republiky, kde od roku 2007 osobně nebyl. Teď je držen ve velmi drsných podmínkách v záchytném táboře v Manile. Už před mnoha lety přitom požádal o náboženský azyl na Filipínách (které byly jeho druhým domovem) a čekal, zda mu bude přiznán status uprchlíka.

V České republice byl guru Jára obviněn z provádění tradiční tantrické liturgie “víra, která léčí”, která byla vyhodnocena jako forma znásilnění. V říjnu 2014 byl guru Jára spolu se svou nejbližší žákyní Barbarou Pláškovou odsouzen k 10 a 9,5 letům vězení za praktikování uvedené liturgie. Dne 26. května 2015 Vrchní soud v Olomouci zrušil rozsudek a vrátil věc k novému projednání nižšímu soudu ve Zlíně – na základě informací, že guru Jára požádal o náboženský azyl na Filipínách. Tisíce studentů guru Járy z celého světa vědí, že jejich Mistr je nevinný a mají strach o jeho život.

Prosím, pomozte nám zachránit guru Járu. Tantrické náboženství je koneckonců velmi populární v zahraničí, například v USA (v Kalifornii) a v Japonsku. Soudy v České republice ale popírají existenci tohoto tisíc let starého náboženství a odsuzují Mistra za jeho víru. Spolu s ním trpí v České republice pronásledováním i tisíce jeho studentů a jejich rodin. Pomozte, prosím, našemu Mistrovi, kterého často navštěvuje i řada studentů z USA.

S pozdravem,

Barbora Plášková, internační tábor v Manile

Podrobné informace:

– tisková mluvčí Církve guru Járy v České republice Dagmar Světlovská tel. +420 604 488 528, e-mail: svetlovska@svetlovska.com

– anglický tlumočník pro zahraniční styk s tiskem Vojtěch Nedvěd tel. +420 604 312 929, vnedvd@gmail.com

– webové stránky Církve guru Járy v České republice: www.cestagurujary.cz

A TADY máte sbírku 7 falešných guru a 1 skutečného.

Podobné články

Doporučujeme

Další články