fb pixel Neúnavnost Jaromíra Soukupa: Sitcom Premiér se točí jak na běžícím páse a my se nemůžeme dočkat nových postav – G.cz
Vyhledávání

Neúnavnost Jaromíra Soukupa: Sitcom Premiér se točí jak na běžícím páse a my se nemůžeme dočkat nových postav

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Pravděpodobně nikdo z nás nečekal, že nový sitcom Premiér, který vysílá TV Barrandov, se stane takovým virálním hitem. Jaromír Soukup v roli premiéra Pavla Diviše dokázal nemožné a my mu za to děkujeme. TV Barrandov nyní vypustila exkluzivní fotografie z natáčení nových dílů této božské many, které se nemůžeme nabažit.

Martin Miko
Martin Miko 15.10.2019, 15:20

Soukup neztrácí elán

Také se zamýšlíte nad tím, jak je možné, že Jaromír Soukup se svou televizí dokáží společnými silami vyplodit 5 dílů tohoto skvostného seriálu týdně? Sitcom Premiér je fenomén posledních dní, který přepisuje všechny statistiky a žebříčky nejen na Čsfd.cz. Ano, je to neuvěřitelné, ale díky svým věrným divákům se Premiér dostal s 2 % na první příčku v kategorii nejhorší seriál. Dokonce předběhl taková esa jako jsou Velmi křehké vztahy, Tak jde čas nebo Báječní a bohatí.

Jako reakce na nelichotivé hodnocení pořadů vznikl naprosto geniální web ČsfdJS.cz neboli Česko-slovenská filmová databáze Jaromíra Soukupa, která vám nekompromisně vysvětlí, jak to ve skutečnosti s pořady nejaktivnějšího českého moderátora je. Na tomto parodickém webu jsou všechny pořady vytvořené TV Barrandov ohodnoceny s maximální nadsázkou a dávkou kvalitního humoru. Rozhodně doporučujeme si web projet a pokochat se.

Dobrou zprávou je, že mnohačetné ohlasy na první díl sitcomu Premiér našeho nově objeveného a oblíbeného herce Jaromíra Soukupa vůbec neodradila a rozhodl se natáčet pořad usilovně i nadále. Na facebookové stránce Barrandov.tv se dokonce objevily fotografie z natáčení nově připravovaných dílů. Vypadá to, že se konečně dočkáme nových postav a Jaromír Soukup si konečně nebude muset sám se sebou povídat.

V následující galerii vás díky galerii TV Barrandov navnadíme ke sledování dalších dílů sitcomu Premiér.

První díl Soukupova sitcomu jsme už minulý týden zkouknuli za vás a vy máte jedinečnou možnost si zde přečíst vyčerpávající recenzi.

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články