Neotřelá kampaň Hnutí ANO: zájemcům o přední místa na kandidátce stačí tetování jitrnice na čele – G.cz
Vyhledávání

Neotřelá kampaň Hnutí ANO: zájemcům o přední místa na kandidátce stačí tetování jitrnice na čele

Celým národem sledovaná marketingová kampaň Andreje Babiše, která nadchla všechny jeho příznivce i odpůrce, má neočekávané pokračování. Poté, co si nechal jistý příznivec hnutí ANO vytetovat na rameno americkou koblihu výměnou za nový iPhone X, tak marketingový tým Andreje Babiše napadlo posunout tuto PR kampaň ještě dál. Ten, kdo si jako první nechá vytetovat jitrnici na čelo, se stane lídrem kandidátky v místě svého bydliště. Zájem je nevídaný.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 5.9.2018, 15:54

Chcete vstoupit do vysoké politiky a nevíte, jak na to? Vytetujte si jitrnici na čelo a dostanete se na první místo v kandidátce ve Hnutí ANO. „Vždycky jsem chtěl vstoupit do politiky, ale když jsem přišel na schůzku tradičních zkorumpovaných politických stran, tak se mě neustále vyptávali na to, jaký mám názor na daná témata. Pořád se mnou chtěl někdo diskutovat o uprchlících, sociálních dávkách a státním rozpočtu. Tohle se mi v Hnutí ANO určitě nestane,“ pověděl nám 33letý Lukáš z Chomutova, kterého jsme zastihli ve frontě u tatéra. Ten stejně jako další potenciální budoucí politici věří, že jitrnice na čele mu změní život.

„Jitrnice na čele zmůže mnohem víc než kobliha na rameni. Je totiž na mnohem viditelnějším místě a symbolizuje oddanost a loajalitu, což v dnešní politice naprosto chybí. Jen se podívejte na nedávný puč v ČSSD. Té straně chybí oddaní lidé, a když je někdo natolik oddaný, aby si vytetoval něco takového na čelo, tak to nemůže být člověk, který by vás zradil,“ konstatuje marketingový expert z přední pražské reklamní agentury.

Nápad s vytetovanou jitrnicí zvedl preference strany o 10 % a v současné době ji chce volit 38 % potenciálních voličů, což není žádným překvapením. „Je skvělé, že jako senior jsem dojel do tetovacího salónu za čtvrtinu ceny, díky čemuž bude tetování jitrnice na čele mnohem levnější,“ píše s veselým smajlíkem na konci věty pan Michal S. z Třince.

Když mohou mít tetování na čele američtí rappeři, tak proč by ho nemohli mít i čeští politici.

Od teď platí, že jitrnice na čele is the new kobliha. A zde si přečtete, že Češi věří mnohem více věštbám a kartářkám než své vlastní rodině.

Podobné články

Doporučujeme

Další články