fb pixel Největší milovníci světa reálného i fiktivního. Nechybí mezi nimi historické postavy, politici nebo sitcomoví alfasamci – G.cz
Vyhledávání

Největší milovníci světa reálného i fiktivního. Nechybí mezi nimi historické postavy, politici nebo sitcomoví alfasamci

+ DALŠÍCH 13 FOTEK + DALŠÍCH 14 FOTEK

Je tady jaro, všechno se to páruje v přírodě a konečně nadešel i ten láskou protknutý první máj. Řekli jsme si tedy, že vám představíme ty největší milovníky filmu, literatury, ale i reálného světa. Co taky jiného budete dělat než číst, když se nemůžete líbat - s rouškou to moc nejde.

Jan Studnička
Jan Studnička 1.5.2020, 08:38

Milujte se a množte se

A je tady 1. máj. 1. máj, lásky čas. Hrdliččin zve ku lásce hlas! A přestože by teď nebylo úplně nejlepší, kdybyste se všichni vyrazili oslintávat pod břízky a třešně, neznamená to, že bychom měli na tenhle svátek všech zamilovaných zanevřít úplně. Posílejte si nahé fotky, sextuje, sprchujte se společně (a bojujte tak proti suchu) a vůbec, milujte se a množte se!

Milovat a množit se je super zábavná činnost a dokonce je superzábavná, i když se nakonec nerozmnožíte. Někdo by třeba řekl, že je superzábavná pouze, pokud se při tom nerozmnožíte. Někteří jsou v tom lepší než jiní, těžko se něco takového poměřuje kvalitou, takže se lidstvo obecně rozhodlo, že to bude poměřovat kvantitou. Mužům, kterým se podařilo vyspat se s extenzivním množstvím žen, se po staletí dostávalo jakési nezvyklé úcty a ještě pár let nazpátek v tom sídlil takový podivný respekt.

Nicméně doba pokročila a nahánět množství žen jenom kvůli samotnému množství v dnešní svobodné době působí trochu… smutně a depresivně. Stejně tak ženy už nedostávají veřejně takovou bídu jenom za to, že mají rády sex. Minimálně ne tak často a tak extenzivně. Obecně se tak nějak svobodná západní společnost shoduje na tom, že neexistuje nic takového, jako je příliš mnoho nebo příliš málo sexuálních partnerů. Existuje pouze příliš mnoho sexuálně přenosných chorob.

Rozhodli jsme se, že u příležitosti dnešního dne vám sestavíme galerii největších fiktivních i reálnáchz milovníků, ať už milovali mnoho žen nebo jednu, ale za to intenzivně.

Podobné články

Doporučujeme

Další články