fb pixel Největší antivánoční horoskop plný mouder je tu! Zjištěte, proč vás nikdo nemá rád ani během sváteční rodinné pohody – G.cz
Vyhledávání

Největší antivánoční horoskop plný mouder je tu! Zjištěte, proč vás nikdo nemá rád ani během sváteční rodinné pohody

Obamovi a jejich Vánoce v roce 2017. Asi klidnější než těch předchozích osm. + DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Čas Vánoc je opět tu. To samozřejmě znamená, že naše věštecká redakce opět vytáhla z šuplíku svoje cikánské karty a nakoukla na pár lógrů od kafe. Oblíbený vánoční horoskop je opět tu! Hoď tam tu sůl z toho okna, jak by řekla věštkyně Jolanda.

Martin Miko
Martin Miko 24.12.2019, 11:56

Tradiční vánoční antihoroskop

Pohodlně se usaďte, pusťte si příjemnou hudbu a jdeme na to.

Ryby

Nakupování dárků včas vám nic neříká, a proto jste to nechali na poslední den. Na Štědrý den mají všude bohužel otevřeno pouze dopoledne, takže si musíte přivstat a pospíšit. Máme pro vás však několik tipů, jak nad vaší nedochvilností vyzrát. Je zde možnost dárky nakoupit ve večerce nebo na benzínce. Fantazii se meze nekladou.

Vodnář

Jste nejspíš vegan nebo ochránce zvířat. Až do 23. prosince máte v plánu stát s papírovým transparentem před Kauflandem a protestovat proti prodeji kaprů. Po pár dnech si uvědomíte, že je to zbytečné, a proto si vezmete hypotéku a vykoupíte všechny kapry ve městě. Ty pak vypustíte do městského jezírka, kde během pár dnů pochcípají.

Beran

Letos by bylo vážně skvělé, kdybyste si odpustili líbání cizích lidí stejného pohlaví pod jmelím, které si s sebou navíc nosíte pro jistotu s sebou. Jako by vám nestačilo, že vás rodina chtěla vydědit za to, že jste všem potají nastavil vánoční koledy jako mobilní vyzvánění a pak jste je naschvál prozváněl. Letošní Vánoce se těchto excesů raději zdržte.

Býk

Letos o Vánocích bychom vám nejraději doporučili sebevraždu. Celý rok se vám nepovedl. Svým blízkým jste koupili odporné dárky a dokonce jste připravili i odporný bramborový salát. Člověk jako vy si nezaslouží žít na této planetě. A potvrdí to i vaši rodiče a prarodiče.

Blíženci

Vzhledem k tomu, že jste v minulém roce dali všem jenom ponožky, vůně do aut a dárkové balíčky, které jste sami v minulosti někdy dostali, tak vás čeká letos velmi smutný a chudý Ježíšek. Pod stromečkem očekávejte odporný chlupatý svetr s vánočním motivem nebo sadu poštovních známek s Alešem Brichtou. Nic lepšího si totiž letos rozhodně nezasloužíte.

Rak

Obézní jste byl odjakživa, jenže po těchto Vánocích, kdy spořádáte na Štědrý den deset vepřových řízků smažených na sádle, se všechno zlomí. Projíst se před třicítkou k infarktu je vážně umění, kterému by zatleskala i samotná Halina. Gratulujeme a posíláme klíčenku z vepřové kůže.

Váhy

S velkou pravděpodobností vás čeká spousta práce během svátků, takže bramborový salát a řízek si vychutnáte maximálně tak z Dáme jídlo ze své kanceláře. Vše si budete chtít vynahradit tím, že pošlete řetězové přání všem svým blízkým, jenže ti vás za to proklejí, a někteří si vás dokonce dají do blokace. Možná, že i vaše babička.

Lev

Letos jste si nakoupil spoustu vánočního lubrikantu s motivem paní Santové a jako dárek od svého chlípného kolegy jste dostal prémiový účet na vaše oblíbené pornografické stránky. Vypadá to, že oslavíte šťastné a lubrikované. Lidé, co vás znají, však nic jiného ani neočekávají.

Panna

Letos vám někdo omylem prozradil, že Ježíšek neexistuje, a že všechny ty dopisy, které jste mu celých 39 let psali, vaše matka poctivě pálila v rodinném krbu. Nyní je čas dospět a začít dělat konečně ty správné dospělácké věci. Založte rodinu, vemte si hypotéku a nechte se zaměstnat v bance za přepážkou.

Střelec

Každé Vánoce jsou pro vás svátky alkoholu. Pokaždé když se vracíte na konec roku do své rodné hroudy, zvládnete se každý den po celý týden opít s někým jiným. Tahle kocovina vás bude mrzet ještě v lednu, když si nebudete dávat pozor, abyste nepropili celou výplatu. Víme, že Vánoce jsou jednou za rok, jenže nájem v Praze stojí víc než koupě celé ulice na vesnici.

Štír

K Vánocům dostanete nové CD od kapely Ortel, které nese název Diktátor. Vy sice tuhle kapelu nenávidíte od srdce, jenže vaši rodiče jsou ortelata, kteří místo vánočních koled zpívají Mešitu a doma vyrábí cukroví ve tvaru SPD. Ano, tohle pro vás budou velmi dlouhé a náročné svátky.

Kozoroh

Vzhledem k tomu, že vám zbytek rodiny vyhodil do popelnic vaše vánoční žárovičky, kterými jste si pravidelně vyzdobil celý balkón i byt, tak upadnete do vánoční deprese. Teď už vám nepomůže ani koňská dávka bramborového salátu s půlkilovým řízkem. Doporučujeme raději zvolit ketamin.

Podobné články

Doporučujeme

Další články