fb pixel Nejupřímnější horoskop roku 2020: Zjistěte, proč vás život nebude stát za nic ani v třetí dekádě – G.cz
Vyhledávání

Nejupřímnější horoskop roku 2020: Zjistěte, proč vás život nebude stát za nic ani v třetí dekádě

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

To byla zase jízda! Rok 2019 uplynul jako voda a my se stáváme součástí třetí dekády ve třetím tisíciletí. Je vůbec možné v takto náročné době přežít bez věštby na rok 2020? My jsme vyvěštili, že to zkrátka nejde, protože se jedná o jedinou jistotu v tomto kapitalistickém světě, tedy kromě smrti. Velký novoroční horoskop pro všechny lidi, kteří nevědí, co se sebou, je tu!

Martin Miko
Martin Miko 2.1.2020, 11:31

Ryby

I v roce 2020 se vám nezadaří v tom najít si vašeho vysněného partnera, a proto i letos budete randit s tragédy, kteří si z vás budou dělat jen osobního otroka nebo platební kartu. Měl byste něco razantního změnit. Doporučujeme vám například si změnit pohlaví. Je to věc, kterou můžete udělat zcela zdarma, a to dokonce i vícekrát.

Beran

Do práce vás nedostanou ani dluhy, kterých máte víc než rozumu. Měl byste se sebou něco dělat. V případě, že jste žena, tak alespoň choďte do fitka a pečujte o sebe trochu. Může z vás totiž být poměrně schopná zlatokopka. V případě, že jste muž, tak táhněte do fabriky nebo to zkuste v gaypornu.

Býk

Váš podnikatelský záměr být do roku 2020 milionářem bez toho, abyste pro to něco zkusili udělat, vám nevyšel. Do další dekády toho zkuste víc než jen nakupovat stírací losy na poště a jednou měsíčně sázet sportku. Třeba si najděte lepší práci nebo začněte podnikat. Znamením jste sice býk, ale pro všechny jste jenom vůl.

Blíženec

Jste největší hypochondr ve městě a pořád si jenom na všechno stěžujete. Nevynecháte ani jedné příležitosti, abyste se na něčem přiživil a měl z něčeho užitek. I proto si v dobách mrazů hrajete na bezdomovce, abyste zdarma dostal dostal polévku a deku od charity. Měl byste se sebou něco dělat nebo dopadnete jako Jirka Kára. Ovšem s tím rozdílem, že o vás nikdo video nenatočí.

Rak

Letos byste měl přečíst alespoň jídelní lístek v hospodě čtvrté cenové, kde ničíte svoje mozkové buňku, jinak vás už i vaši nejbližší budou mít za totálního negramota. Chlubit se veřejně tím, že jste za život nepřečetl ani jednu knihu z vás nedělá chodící raritu, ale lopatu. Začněte třeba u Honzíkovy cesty a pak zkuste zabřednout u některé z knih od Václava Klause. Prozření a pravicová moudrost vás nemine.

Lev

Mezi kamarády v hospodě řvete sice jako lev, jenže jakmile se doma zavřou dveře, tak jste před svou přítelkyní a rodinou jako poslušné štěně. Z vaší matky máte takový strach, že se jí bojíte přiznat, že kouříte a před svou přítelkyní tajíte i malé pivo. Zfanatizovaná dula totiž vaší partnerce poradila, že když chcete mimčo, tak nesmíte pít alkohol. Jste v hajzlu.

Panna

Vaše falešná dobrota nebude nikoho zajímat ani v roce 2020. Všichni moc dobře vědí, že za tím vším venčením psů z útulku a posíláním DMS na charitu, se skrývá čisté zlo. Až jednou praskne, že jste ve skutečnosti proruský troll a jeden z mála voličů DSSS v jedné osobě, dočkáte se skutečného lynče.

Váhy

Váš názor nebude mít váhu ani v příštím roce. Nikdo vás nebude ani nechce poslouchat, protože nemáte názor. S velkou pravděpodobností jste ovce a volíte hnutí ANO, což ale před svými přáteli tajíte, a v hospodě u piva jim vyprávíte, jak jste to hodil ODS. Zkrátka odkýváte vše, co vám kdekdo nakuká. Už se proberte z tý devadesátkový diskotéky. Život není Discoland Sylvie.Váhy

Štír

Přestaňte si stěžovat, že za vaší vlastní neschopnost může někdo cizí. Všechny horoskopy vám lžou a jen tento vám řekne pravdu. Je vaše chyba, že jste si nedodělal maturitu, a že jste si udělala dítě v patnácti s cizím týpkem z diskotéky. Rok 2020 k vám bude nemilosrdný a nadělí vám další dítě. Na druhou stranu získáte víc peněz od státu, takže vše zlé je k něčemu dobré.

Střelec

V očích vašich kolegů v práci i rodiny jste superhrdina, který stíhá spoustu věcí najednou. Nikdo si nedokáže vysvětlit, jak je to možné, že máte 2 zaměstnání najednou, a k tomu navíc stíháte chodit na brigádu do baru. Vaše tajemství je v nadměrném užívání pervitinu, což vám bude v roce 2020 osudné. Raději se na to vykašlete a vemte si dovolenou. Tím myslíme na jiných drogách.

Kozoroh

V tomto roce vás čeká radikální změna. Buď kvůli autonehodě přijdete o pohlavní orgán nebo o půlku mozku. Každopádně nikdo nic nepozná, protože nic z toho nepoužíváte. Sorry jako. A jako bonus se s vámi rozejde váš celoživotní partner. Začne totiž chodit s jedním z vašich prarodičů.

Vodnář

V roce 2020 se z vás stane obézní budižkničemu. Nikoho nezajímá, že jste byl nebo byla v předchozích letech hvězdou fitness center, protože na minulost se nikdo neptá. Vás pupek nejspíš naroste do takových rozměrů, že si na svou „chloubu“ neuvidíte ani při močení. Bude to hodně těžký rok. Ostatně stejně jako vy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články