fb pixel Nejste zrovna Miss World? Nevadí, tyto 3 rady vám pomůžou se s tím vyrovnat! – G.cz
Vyhledávání

Nejste zrovna Miss World? Nevadí, tyto 3 rady vám pomůžou se s tím vyrovnat!

Každá z nás prostě nemůže být sexy kráskou, a tak pokud z vás muži zrovna neomdlívají nadšením, netrapte se. Tyto 3 osvěčené rady vám rozhodně pomůžou!

Kristýna Jakubcová 15.10.2016, 11:31

Říká se, že krásná je každá žena, a vy byste se to měla naučit vnímat. Míry 90-60-90, blond vlasy a dokonalá tvářička opravdu nejsou vše. Mnohem víc je vlídné srdce, přirozenost a sebedůvěra. Pokud stále řešíte to, že nepatříte mezi prvoplánové krásky, řiďte se těmito radami!

1. Upravujte se

Přestože se z vás modelka už asi nestane, neznamená to, že se musíte stát nevýraznou a zanedbanou šedou myší. Vnímejte svou ženskost a pečujte o sebe. Nebojte se upravit nebo lehce nalíčit. I pro vás jsou kadeřnictví, kosmetiky a manikúry otevřené. Všeho ovšem s mírou.

2. Vnímejte svou vnitřní krásu

Ne nadarmo se říká, že to, co máte uvnitř, se projevuje i na venek. Pracujte tedy především na své vnitřní kráse, na svých vlastnostech a ctnostech. Uvidíte, že se na vás lidé začnou dívat jinak a vám se v očích rozsvítí světýlka krásy, která váš obličej promění k nepoznání.

3. Nic nezakrývejte

Vykašlete se na svoje nedostatky a nedělejte si hlavu s tím, co si o vás ostatní myslí. Přirozenost sluší každému a nikdy se neokouká. K čemu něco před okolím zakrývat, nic vám to nepřinese a spíš vás to sváže, protože pak nebudete mít odvahu přirozenost projevit.

A TADY máte 10 triků, jak se ráno probudit s perfektními vlasy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články