Nejsmrtelnější úlovek: Lidé obětují svoje životy, aby uživili rodiny! – G.cz
Vyhledávání

Nejsmrtelnější úlovek: Lidé obětují svoje životy, aby uživili rodiny!

Rybářské město Newport v Oregonu se nachází v oblasti Hřbitova vraků v Tichém oceánu. A lidé zde obětují svoje životy, aby se uživili. Oblast je totiž velmi nebezpečná a v rozbouřeném moři už přišlo o život mnoho lidí.

8.12.2016, 08:00

Pořad z dílny Discovery Channel na pomezí dokumentu a reality tentokrát představí jedno z posledních rybářských měst Newport v Oregonu, které se nachází na březích nechvalně známé oblasti Hřbitova vraků v Tichém oceánu. Zdejší lovci krabů Cancer magister a jejich rodiny obětují vše, aby se rybolovem uživili.

Tento nejnebezpečnější druh rybolovu na světě má na svědomí zkázu stovek lodí. A v boji s rozbouřeným mořem přišlo o život již mnoho lidí. Oregonské pobřeží se hemží mořskými tvory, ale číhá zde navíc bludiště písečných nánosů a silných proudů.

Pořad Nejsmrtelnější úlovek: Nebezpečná zátoka vstoupí na paluby lodí, které proplouvají touto oblastí, kde jsou obrovské vlny a nepředvídatelné podmínky. Ale jak se cítí ti, kteří zůstávají na souši?

Tato řada se zaměří na životy samotných rodin. Mnohé z nich zde žijí již po dlouhé generace. Každý rok se v rozdivočelých mořských vodách ztratí řada rybářů, ale rodiny v Newportu svůj osud snášejí a snaží se svoje město udržet při životě. Dívejte se na Discovery Channel od úterý 13. prosince ve 20:00 hod.

Podobné články

Doporučujeme

Další články