Něco takového tunel Blanka ještě nezažil. Ucpaly jej luxusní automobily za 40 milionů korun

Obrázek uživatele Eva Levá
15.12.2016, 11:12

V jednom pruhu jede Rolls Royce Ghost, hned vedle něj v druhém pruhu jede Rolls Royce Ghost v nejluxusnější úpravě Mansory, v posledním pruhu si to pak šine hned vedle nich Rolls Royce Wraith. A aby toho nebylo málo, tak hned za nimi Bentley Mulsanne za více jak 10 milionů korun. Řidičům, který tento výjev v tunelu Blanka sledovali, lezly oči z důlků. Něco takového se v nejslavnější pražském tunelu ještě nikdy neodehrálo.

Ptáte se, kdo takové srocení automobilového luxusu na tak malém prostoru způsobil? Největší středoevropská půjčovna luxusních vozů Profirentcars. Pro natáčení promo spotu vybrala ty nejvzácnější kousky ze své nabídky a celý filmový štáb se za unikátními záběry vypravil do tunelu Blanka. „I když jsme tunel Blanka na chvilku v podstatě ucpali, tak reakce řidičů, kteří se pohybovali okolo, byly neuvěřitelně pozitivní. Nadšeně na nás mávali a ukazovali nám zdvižené palce. Bylo zkrátka vidět, že se jim naše auta líbí,“ popisoval průběh natáčení ředitel Profirentcars Martin Němec.

Celková pořizovací cena všech čtyř vozů je téměř 40 milionů korun a impozantní jsou i další čísla. Výkon čtyřech limuzín je téměř dva a půl tisíce koňských sil a celkový objem motorů pak dosahuje hodnoty 20 568 kubických centimetrů. Maximální rychlost vozů se pak pohybuje až kolem hodnoty 310 km/h.

Spousta mužů o Rolls Royce sní, ale jeho pořizovací i provozní náklady jsou často nad jejich finanční možnosti. My jsme ale těmto mužům schopni jejich sen splnit, aniž by museli platit milióny. U nás je možné si tyto vozy pronajmout klidně na jediný den a na vlastní kůži tak poznat, proč je Rolls Royce výrobcem těch nejluxusnějších automobilů na světě,“ vysvětluje ředitel Profirentcars.

Tato společnost ale nabízí i další luxusní automobilové značky jako Ferrari, Porsche, Mercedes nebo Audi. Celkem má v portfoliu 48 vozů v celkové hodnotě více než 130 milionů korun. To z Profirentcars dělá největší půjčovnu luxusních aut ve střední Evropě.

Jaké vozy vidíte ve videu:

Rolls Royce Ghost Mansory

Cena : 10 mil
výkon :704 HP
Obsah 6.592
Max rychlost 310 km/ hod.


Rolls Royce Ghost

Cena : 9 mil
výkon :638 HP
Obsah 6.592
Max rychlost 310 km/ hod.

Rolls Wraith

Cena : 7,8 mil
výkon :632 HP
Obsah 6.600
Max rychlost 250 km/ hod.

Bentley Mulsanne

Cena : 10 mil
výkon :513 HP
Obsah 6.752
Max rychlost 296 km/ hod.


Komentáře