fb pixel Nebýt Strážců galaxie, mohl být film mnohem temnější: 10 zajímavostí o Sebevražedném oddílu – G.cz
Vyhledávání

Nebýt Strážců galaxie, mohl být film mnohem temnější: 10 zajímavostí o Sebevražedném oddílu

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Kinematografický souboj Marvelu a DC zatím s naprostým přehledem vyhrává první jmenované komiksové impérium. Přesto existuje několik filmů od DC, které podle nás stojí za to vidět. Jedním z nich je právě hravý Sebevražedný oddíl, který dnes v 20:20 dávají na Nově.

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 17.8.2019, 15:06

Druhý Sebevražedný oddíl je na cestě

Sebevražedný oddíl je v pořadí třetím filmem z kinematografického světa DC Extended Universe, a i když se kritikům moc nelíbil, podle nás je narozdíl od unylého Muže z oceli a zbytečně natahovaného souboje Batmana se Supermanem, alespoň zábavnou podívanou. Původně temný a depresivní snímek se studio rozhodlo, po fenomenálním úspěchu veselých Strážců Galaxie od konkurenčního Marvelu, přetvořit v odlehčenějším duchu - film o skupince antihrdinů, kteří jsou vládou přinuceni ke spolupráci, tak mimojiné dostal našlapaný soundtrack a přišel o většinu scének s kontroverzním Jokerem od Jareda Leta. Jelikož byl film finančně úspěšný, dočkáme se v roce 2021 dalšího pokračování, které má tentokrát na starost James Gunn, tvůrce již zmíněný Strážců Galaxie, takže je se na co těšit! Tak na to nezapomeňte myslet až se dneska budete v 20:20 dívat na Nově na Sebevražedný oddíl a mezitím si prohlédněte naši galerii zajímavostí.

A tady si přečtěte, že Quentin Tarantino měl původně režírovat prvního Iron Mana i příběh vražedného černošského komanda.

Podobné články

Doporučujeme

Další články