fb pixel Návrat nechtěného krále: Jirka Babica se hlásí z karantény s novým pořadem o vaření – G.cz
Vyhledávání

Návrat nechtěného krále: Jirka Babica se hlásí z karantény s novým pořadem o vaření

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Kromě nás obyčejných lidí si karanténu „užívají“ i české kuchařské celebrity. Ovšem zatímco takový Zdeněk Polhreich tráví čas vařením pro hasiče, záchranáře a policii, tak jeho odvěký rival Babica se rozhodl rozjet kuchařský kanál S Babicou v karanténě. Tohle vypadá jako začátek nové éry jednoho v životě nás všech.

Martin Miko
Martin Miko 24.3.2020, 14:40

Babica se včas vrátil

Nebýt karantény, tak by nikdy nevznikl další klenot v české gastronomii. Řeč je samozřejmě o novém kulinářském kanálu S Babicou v karanténě, který lidový kuchtík Jirka Babica spustil před dvěma dny na sociálních sítích. „jsi doma, je to otrava, chápu.Tak neseď na zadku a nezoufej a místo toho uvař něco dobrýho pro sebe a svoji rodinu,“ sdělil světu Babica na svém Youtubovém kanále a zároveň dodal hned dvě videa.

Zatímco v prvním videu se Jirka Babica objevil pouze jako uvaděč své nové série pořadů, tak v druhém nám připravil špagety carbonara, které jako každé jídlo uvařil „po svém“. Nechyběla ani hláška „...a když nemáte tohle, tak tam dejte tohle..“, která je pro něj naprosto typická. Pod videi bohužel vypnul komentáře, takže si nemůžete přečíst, co si o jeho nových počinech myslí lidé.

Jirka Babica se vrací, aby vnesl do izolovaných domácností nápady na dobrá, jednoduchá a levná jídla, trocha humoru a chutě do života, dodal svérázný kuchař, kterého všichni známe díky svým hláškám, které poznamenaly útroby internetu navždy.

Kromě YouTube spustil Jirka Babica i nový Facebook a Instagram, takže koukejte sledovat.

Podobné články

Doporučujeme

Další články