fb pixel Návrat Čtyřlístku a zápasy světové úrovně! Grand Opening RFA je tu – G.cz
Vyhledávání

Návrat Čtyřlístku a zápasy světové úrovně! Grand Opening RFA je tu

Už zítra, 14. května, se v NTC aréně uskuteční očekávaný Grand Opening organizace RFA, na kterém uvidíme 10 zápasů MMA a 3 zápasy REALFIGHT

Redaktor
Redaktor 13.5.2022, 15:49

O hlavní zápas večera se v MMA postará Milan Datelinka. Rodák z Považské Bystrice se nemůže dočkat návratu do klece a věří v pořádný „požár“. Jeho kondici prověří srbská stálice MMA Nenad Avramovič, který se svým týmem bere tento zápas jako kariérní výzvu.

Česko-slovenský souboj mezi Sebastiánem Fapšem a Bernardem Plavcem ve druhém hlavním zápase (podle pravidel Real Fight) přinese pořádnou přestřelku. Fapšo, který je známý svou tvrdostí, slibuje knockout v prvním kole. Proti ale bude Bernard Plavec, který sbírá zkušenosti na světových turnajích v zahraničí a dokázal se propracovat na vrchol domácí scény.

Jozef Wittner míří do NTC areny, aby dokázal, že je současným lídrem velterové váhy na Slovensku. Cestu mu však zkříží jeho soupeř z Maďarska Martin Kálucz, který má za cíl zviditelnit maďarské MMA dominantním výkonem a vítězstvím.

Fanoušci se mohou těšit také na vždy atraktivní souboj Miroslava Brože, návrat Mariána Jakubíka, bitvu v postoji mezi Kadašem a Bereczkim a atraktivní souboj vycházejících hvězd Jakuba Krofty a Jacoba Mikuly.

Grand Opening RFA začíná v sobotu 14. května v 17:00 a PPV lze zakoupit na https://realsport.tv/#/.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články