fb pixel Nápoj lásky existuje: víte, jak si přilákat toho pravého? – G.cz
Vyhledávání

Nápoj lásky existuje: víte, jak si přilákat toho pravého?

S láskou na celý život je to opravdu složité. Víte, jak si toho pravého přitáhnout do života?

Kristýna Jakubcová 5.9.2016, 16:40

Magické rituály byly hojně používány i v historii. Nejvhodnější čas pro provádění milostných čar a kouzel je podle nich pátek, takže máte dost času rozmyslet si, jaký z rituálů si zvolit. Proč právě pátek? Není to proto, že v pátek se chodí lidé bavit a alkohol odbourává zábrany, nýbrž proto, že je pátek již odedávna přisuzován Venuši, ochranitelce přátelských i mileneckých vztahů.

Chytněte milence do pasti!

Jde o staré anglické kouzlo pro získání vyhlédnutého muže. Na tento rituál budete potřebovat věci, které doma běžně najdete – růžovou svíčku, špendlík, proužek papíru, červenou, zelenou a bílou stuhu, kousek dřeva.

Až budete mít všechny pomůcky připravené pohromadě, vybavte si podobu vysněného muže a dejte mu jméno. To pak vyryjte špendlíkem do svíčky. Své jméno napište na proužek papíru, který omotejte stuhami a myslete přitom na svou lásku. Vystavte svíčku, dřevo i papír zabalený ve stuhách měsíčnímu světlu a požádejte Venuši, aby jim požehnala. Zapalte svíčku a kapajícím voskem spojte obě stuhy na důkaz síly vaší lásky. Tyto stuhy noste při sobě, dokud nepotkáte toho, koho jste si přáli.

Uvařte mu lektvar!

Pokud již máte s tím pravým smluvené rande nebo se naskytne jiná příležitost k setkání, uvařte mu lahodný a láskyplný lektvar. S pomocí dobře nakombinovaných surovin si přičarujete jeho tolik vytoužený cit. Zde máte výčet toho, co budete na přípravu potřebovat: 250 ml francouzského červeného vína, semínka celeru, kousek čerstvého zázvoru, špetku mleté skořice, okvětní lístek červené růže, sušenou nať kotvičníku, 2 lžíce medu, kámen růženín, 4 růžové svíčky.

Uvedené suroviny vložíme do hrnce a přivedeme varu. Lektvar budeme vařit 10 – 15 minut a po celou dobu vaření budeme myslet na vysněného muže a budeme opakovat zaklínadlo: „Staň se tím pravým!“ Po uplynuté době víno scedíme a necháme vychladnout. Zatím zapálíme svíčky a připravíme poháry na víno. Při servírování se na svého prince usmíváme a po vypití dvou pohárů se můžete spolehnout, že je váš.

Všechny rituály ovšem berme s jistou rezervou a nepropadejte jim. Spoléhejte také na svou intuici, která vám prozradí víc, než si myslíte. A hlavně neztrácejte naději, ten pravý si vás určitě najde.

A chcete vědět, jak si přičarovat miminko? Čtěte ZDE.

Podobné články

Doporučujeme

Další články