Nalíčit dědouška Brada Pitta trvalo přes 5 hodin: 15 herců, které v maskérně změnili k nepoznání – G.cz
Vyhledávání

Nalíčit dědouška Brada Pitta trvalo přes 5 hodin: 15 herců, které v maskérně změnili k nepoznání

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

I když CGI svou realističností v posledních letech překonalo veškeré naše fantazie, správně a především poctivě udělané masce z make-upu a latexu se dodnes nic nevyrovná. Takový Brad Pitt by mohl vyprávět, jak kvůli roli Benjamina Buttona proseděl v maskérně třeba i 5 hodin. Kromě staromladého Pitta jsme pro vás vybrali dalších 14 herců, které mistři maskérského řemesla změnili skutečně k nepoznání.

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 10.6.2019, 15:06

Bez make-upu se ve filmu Pitt ukázal jen na 20 minut

Než se Podivuhodný případ Benjamina Buttona vůbec začal natáčet, uvažoval režisér David Fincher, že by hlavního hrdinu, který se narodí jako stařec a zemře jako nemluvně, v každé části jeho života hrál jiný herec. Nakonec tento nápad zahodil, jelikož se bál, že by si diváci nedokázali k Buttonovi, který by neustále měnil vzhled, vytvořit vztah. A tak bylo rozhodnuto, že v celém příběhu (s výjimkou scén úplně posledních miminkovských scén) ho bude hrát jen a pouze Brad Pitt za pomoci důkladné práce maskérů a ano, i počítačových efektů.

Pitta bez jakýchkoliv úprav si diváci ve snímku užijí všehovšudy pouhých 20 minut. Tak si dnes večer nezapomeňte ve 20 hodin zapněte Nova Cinema a pokochejte se dokonale namaskovanou hvězdou v jedné z jejích nejzajímavějších rolí. A v mezičase si můžete v naší galerii prohlédnout další herce, kteří kvůli filmu pod rukama maskérů proseděli několik dlouhých hodin...

A tady si přečtěte, jak se z drsného frajera Clinta Eastwooda stal věčně naprdlý děda, kterého ale stejně milujeme.

Podobné články

Doporučujeme

Další články