fb pixel Naked Attraction: Jediná seznamka na světě, ve které ukážete své přirození dřív než obličej – G.cz
Vyhledávání

Naked Attraction: Jediná seznamka na světě, ve které ukážete své přirození dřív než obličej

Zdroj: Photo © all3media International

„Už jsi někdy čelila šesti penisům?“ zeptal se moderátor. Ukázalo se, že to bylo poprvé, kdy účinkující tuto otázku někdo položil. Konkrétně se jednalo o účinkující v seznamovací show televizní stanice Channel 4 s názvem Naked Attraction (Fyzická přitažlivost). I tohle může být způsob seznamování 21.století.

Irina Lichnovská 3.6.2021, 09:17

Když svršky překáží

V této světově úspěšné televizní seznamovací show původem z Velké Británie si v každé epizodě vybírá žena nebo muž své potenciální protějšky pouze na základě odhalené fyzické přitažlivosti. A to doslova. Jen si to představte. Oblečená seznámení chtivá žena či muž stojí před šesti nahými postavami opačného pohlaví. Tito odvážlivci, či blázni, chcete-li, čekají ve skleněných vitrínách, jak budou jejich těla ohodnocená. S odhalováním se začíná odspodu nahoru, a to načtyřikrát. Genitálie vám naservírují jako první. Po nich následují prsa a hruď, poté obličej a nakonec uslyšíme i hlas. V každém kole oblečená osoba vyřadí jednoho z naháčů, který pro ni není fyzicky atraktivní. A to až do doby, kdy zůstanou naháči pouze dva. V tento moment se vysvleče i do té doby oblečený účastník, aby si ho dva zbylí naháči mohli taky pěkně zblízka prohlédnout. Tentokrát už bez jakýchkoli vitrín. Pak už zbývá jen vybírajícímu zvolit mezi dvěma posledními naháči toho, s nímž chce jít na rande. A ruku v ruce nahatí odkráčí ze studia. Na rande už vyrazí oblečení, pochopitelně.

Předsudky stranou

Tato show svou kontroverzí bezpochyby předčí i seznamovací aplikaci Tinder. První řada měla premiéru v červenci 2016. Jen do roku 2020 vzniklo celkem sedm řad.

Nezávislý producent programu, Studio Lamber, uvedlo, že se jedná o „odvážný nový experiment“, v němž pouze těla účastníků dávají vodítka osobnosti a životnímu stylu.

Ne všichni však s jeho výrokem souhlasí. Kritici pořad označili jako „slepé rande v nevěstinci“ nebo „slepé rande se zapnutými knoflíky“. Mnoho diváků si také stěžovalo přímo britské televizní stanici Channel 4, která show vysílá. O svůj názor se podělila i sexuální terapeutka Charlotte Rose. „Tělo je krásné bez ohledu na to, jaký tvar nebo velikost má, a neměli byste někoho soudit podle jeho tvaru těla.“

A že těch tvarů a velikostí je! A nejen těch na intimních místech. Mezi účastnicemi najdete ženy po porodu, se striemi, ale také účastníky s jizvami, s roztodivnými tetováními na nejrůznějších místech, těla se stopami po operacích, muže s protézou. Výběr je vskutku pestrý. Když už nic jiného, tak tato show rozhodně pomáhá bořit tabu o velikosti a tvarech všech částí lidského těla. A to bez obalu.

Co si myslíte vy? Jedná se o nechutnou show, která už je přes čáru, anebo o zajímavý experiment, díky kterému lze poznat lásku na celý život? A měli byste na její zhlédnutí žaludek?

Podobné články

Doporučujeme

Další články