fb pixel My Dear Clothing se po roce hlásí s novou kolekcí. Její tváří je raper Nik Tendo – G.cz
Vyhledávání

My Dear Clothing se po roce hlásí s novou kolekcí. Její tváří je raper Nik Tendo

Oblíbená česká streetwearová značka My Dear Clothing, za kterou stojí mladý talentovaný návrhář Zbyněk Štandera, přichází s letními novinkami pro moderní muže. Kolekce Summer 2020 vyjde přesně rok od posledního počinu značky a bude obsahovat pouze limitovaný počet kusů od každého produktu. Release proběhne online na e-shopu www.mydearclothing.com ve středu 12. srpna od 20.00.

redakce G.cz 12.8.2020, 18:17

My Dear se vrací!

Značka My Dear Clothing funguje od roku 2013, kdy ji v Pardubicích v komunitě mladých umělců točících se především kolem tetování a hudby založil Zbyněk Štandera. V současnosti patří k jedné z nejprogresivnějších a nejhlasitějších českých módních značek. Z produktů je totiž vždy doslova cítit dravost a láska k nadčasovému designu. Jasně o tom hovoří i aktuální kolekce, která je určená všem mužům s věčným mládím v duši. „Tuhle kolekci jsem udělal přesně po roční pauze a dal jsem si na ní záležet tak, jako nikdy předtím. Všechny nabízené produkty jsou opět vyrobeny výhradně u nás a na Slovensku. Šily je pro nás slovenské švadleny ze spřátelené dílny na Slovensku,“ prozrazuje Zbyněk.

Nová kolekce opět vznikla v kolaboraci s Martinem Furchem z značky Re/worked, který se postaral o ručně vyráběnékožené doplňky. V kolekci najdete lněné či saténové košile a šortky, bavlněné kraťasy, trička, mikiny, boxerky, ponožky i kožené vesty a pásky. Od každého designu se bude prodávat pouze 40 kusů. „Počet kusů je takhle limitovaný, protože jsem do poslední chvíle nevěděl, jestli chci ještě v módní branži déle dělat. Čím dál víc si totiž uvědomuju, že na světě je hrozný přebytek oblečení. Na druhou jsem chtěl utišit svého kreativního ducha a vytvořit něco na co budu skutečně pyšnej. A už teď můžu říct, že na Summer 2020 rozhodně pyšný jsem,“ říká Zbyněk.

Kolekce obsahuje navíc ještě jednu specialitu, kterou je křeslo potažené stejnou kůží jako vesty a pásky. Křeslo je komplet dělané ručně a promakané do posledního detailu. V prodeji bude pouze jeden kus, takže s koupí se rozhodně nevyplatí otálet. „Křeslo jsme udělali společně s Martinem Furchem. V bazaru jsme koupili starý úplně rozsekaný kousek, který jsme pak kompletně předělali podle naší představy. Původní zůstal jen dřevěný rám, ten jsme celý přebrousili a natřeli,“ popisuje Zbyněk.

Součástí kolekce je originální lookbook, kde se v roli modela objevuje mladý český raper Nik Tendo z labelu Milion+. Styling si vzal na starosti Marek Volf, o vlasy rapera se postaral Honza Balcařík.

Kolekce Summer 2020 bude v prodeji na e-shopu www.mydearclothing.com od středy 12. srpna. Release začne ve 20.00 hodin.

Podobné články

Doporučujeme

Další články