fb pixel „Můžu na tu pizzu poprosit místo ananasu banán?“ Instagram týdne vám připomene hlášky z českých restaurací a hospod – G.cz
Vyhledávání

„Můžu na tu pizzu poprosit místo ananasu banán?“ Instagram týdne vám připomene hlášky z českých restaurací a hospod

+ DALŠÍCH 14 FOTEK + DALŠÍCH 15 FOTEK

I když jsme si kvůli vládním nařízením restaurace a hospody za poslední rok příliš neužili, tak bychom neměli zapomínat na všechny ty zaměstnance v gastronomii, kteří se starají o to, abychom se najedli a napili lépe než doma. Díky Instagramu týdne, který nese název Latté bez mlíka, si můžete snadno a rychle připomenout, jak vtipně i trapně mnohdy rozhovory s obsluhou probíhají. Občas to vážně stojí za to!

Martin Miko
Martin Miko 22.1.2021, 18:44

A Instagramem týdne se stává...

Restaurace a hlavně hospody nám už chybí tolik, že si po večerech pročítáme hlášky z gastronomických provozů. Až takhle je situace zoufalá! My s lidmi z gastronomie samozřejmě soucítíme, protože nám chybí dobré jídlo a točené pivo. Díky Instagramu tohoto týdne jsme si alespoň mohli zavzpomínat na to, jaké to bylo, když jsme u stolu mohli komunikovat se slečnou servírkou nebo s panem číšníkem. Instagram Latté bez mlíka se snaží zachycovat ty nejlepší hlášky ze světa gastronomie, které vznikly na základě vlastních zkušeností.

S velkou pravděpodobností jste už dávno zapomněli na všechna ta hospodská klišé, nelogické dotazy, opilecké kecy a neustále opakující se fráze, jež každý číšník slyšel minimálně milionkrát. Občas se ale zadaří a někdo vytasí nějakou novou perlu, na kterou jen tak nezapomenete. Právě z těchto důvodů pravděpodobně vznikl tento Instagram. V následující nabité galerii pochopíte a možná se vám začne stýskat po hospodě.

Taky vám po zkouknutí galerie začaly chybět hospody? Nám taky! Nicméně to vypadá tak, že si budeme muset ještě pár měsíců vystačit pouze s lahváčem u televize, v lepším případě si můžeme přinést točené z hospody, kterou ještě stát nestihl zlikvidovat. Držte se!

Podobné články

Doporučujeme

Další články