Muž s největším penisem na světě je lhář, prozradila ho prohlídka u lékaře – G.cz
Vyhledávání

Muž s největším penisem na světě je lhář, prozradila ho prohlídka u lékaře

Zdroj: barcroft

Podle lékařské zprávy Roberta Esquivela Cabery neboli muže, který se pyšní největším penisem na světě, je tento údaj vymyšlený. Zatímco 55letý Mexičan Cabera tvrdí, že jeho penis dosahuje velikosti cca 48 centimetrů, tak jeho osobní lékař Dr. Jesus Pablo Gil Muro sdělil, že je Caberův penis dlouhý okolo 18 centimetrů od kořene. Ukázalo se, že tento Mexičan má pouze velmi dlouhou předkožku, která mu končí u kolen.

Martin Miko
Martin Miko 6.1.2018, 16:01

Muž s největším penisem světa je podvodník

Doposud se mělo za to, že největším penisem světa disponuje 55letý Roberto Esquivel Cabera z Mexika, jehož „nástroj“ měří neuvěřitelných 18,9 palce, což je zhruba 48 centimetrů. Jak se však ukázalo, tak dle výpovědi jeho lékaře je Cabera podvodník. Jeho penis totiž ve skutečnosti měří okolo 18 centimetrů a zbytek jeho délky tvoří jen velmi dlouhá předkožka, která sahá až po kolena. „Je běžné, že se muži svým přirozením chlubí a zveličují ho, avšak v případě Cabery se jedná zkrátka o lež,“ potvrdil lékař.

Dlouho předtím, než tento lékař vyvrátil lživé tvrzení o největším penisu světa, se ozýval majitel druhého největšího penisu světa – Jonah Falcon, který zpochybňoval Caberovu délku přirození a tvrdil, že si na svůj penis dává závaží, aby natáhl svou předkožku a tím ho prodloužil. Doktoři dokonce uznali, že kdyby Cabera podstoupil obřízku, tak by mohl vést normální sexuální život, což Jonah Falcon nemůže. Velikost jeho penisu je prý 13 a půl palce, což je asi 34 centimetrů.

V podstatě jde jen o nataženou předkožku

Robertova délka penisu samozřejmě nebyla přirozená. K jeho nadprůměrné délce mu pomohlo natahování si svého údu už od mládí, kdy si na něj dával závaží, čímž se mu však od určité velikosti zvětšovala pouze kůže.

Cabera si prý v minulosti stěžoval na to, že nemůže nosit pracovní oděv, protože se mu do kalhot nevejde jeho obří přirození. Také se v zaměstnání vymlouval na to, že mu jeho penis způsobuje zdravotní komplikace. Při prohlídce u lékaře na to však doplatil, protože právě lékař odhalil jeho ostudné tajemství.

A zde je alternativní řešení bytové krize v Praze.

Podobné články

Doporučujeme

Další články