fb pixel Motorkář Aquaman a Mera ve sprchovém závěsu: premiéra Aquamana proběhla v netradičních oblecích – G.cz
Vyhledávání

Motorkář Aquaman a Mera ve sprchovém závěsu: premiéra Aquamana proběhla v netradičních oblecích

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Do českých kin přišel nový superhrdinský film o Aquamanovi a zatím se zdá, že se jedná o celkem kvalitní podívanou. Velkou zásluhu na tom mají herecké výkony Jasona Momoa a jeho filmové partnerky Amber Heard. Oba se rozhodli přijít na londýnskou premiéru filmu v značně svérázných kostýmech.

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 17.12.2018, 14:26

Z Aquamana motorkář

Premiéra nejnovějšího filmu ze stáje DC Comics o dosud poměrně neznámém vodním superhrdinovi Aquamanovi probíhala v odlehčenější atmosféře. Představitel hlavního hrdiny, havajský rodák Jason Momoa, dorazil do Londýna, kde první promítání proběhlo, v koženém outfitu, ne nepodobném motorkářskému oblečení. Momoa, který byl vybrán na úkor Matta Damona či Simona Bakera, novinářům prozradil, že se nemůže dočkat, až se na film podívá se svými dětmi – prý byly z otcova výkonu v traileru filmu nadšené. Dokonce i fotografům zapózoval s ikonickým trojzubcem. Tomu se říká oddanost roli!

Amber Heard ve sprchovém závěsu

To taková Amber Heard, která ve filmu hraje Aquamanovu partnerku Meru, přišla na premiéru v prapodivném obleku, který má zřejmě připomínat mořskou pannu. Nicméně, většina novinářů se shodla, že kostým evokoval spíše koupací čepici a sprchový závěs. Možná jenom nerozumíme módě, ale i časopis ELLE prohlásil, že oblečení Heard vypadá jako výzdoba country clubu z poloviny sedmdesátých let. Nicméně, se všemi fanoušky se představitelka Mery ochotně vyfotila.

Světová premiéra filmu Aquaman proběhla 26. listopadu v Londýně. Do českých kin přišel film 13. prosince a to překvapivě o více než týden před Spojenými státy. Američané si na příběh z podvodního světa budou muset počkat do pátku. Podle prvních hodnocení se zdá, že DC Comics konečně natočilo kvalitní superhrdinskou podívanou – snad jim to vydrží a do budoucna uvidíme více filmů jako Aquaman a méně takových hrůz jako byla Liga spravedlnosti. Držíme palce!


A tady si můžete přečíst, kterých 10 věcí bylo ve filmu Kód enigmy jinak než ve skutečnosti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články