fb pixel Mlátička Zdeněk Ondráček si zahraje ve filmu Vinnetoua: Místo obušku v ruce bude mít péro na klobouku – G.cz
Vyhledávání

Mlátička Zdeněk Ondráček si zahraje ve filmu Vinnetoua: Místo obušku v ruce bude mít péro na klobouku

+ DALŠÍCH -1 FOTEK

Komunistický poslanec a bývalá mlátička Zdeněk Ondráček se rozhodl, že se stane filmovou hvězdou. V plánu má totiž zahrát si hlavní roli v nové předělávce německého westernu Vinnetou, kde by měl ztvárnit hlavní roli apačského náčelníka Vinnetua. Vondráček má k roli předpoklady, protože je v naší společnosti všeobecně pokládán za rudého bratra. Film se začne natáčet převážně v Čechách a bojové scény se budou točit převážně na Václavském náměstí v Praze.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 6.3.2018, 15:08

Místo obušku v ruce má péro na klobouku

Ačkoliv se všude v českých médiích a na sociálních sítích hovoří pouze o tom, že byl poslanec Zdeněk Ondráček /KSČM/ zvolen šéfem parlamentní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů, on sám se nakonec rozhodl na nápor filmových režisérů, že ze své funkce odstoupí. Málokdo totiž ví, že se ujme hlavní role v novém německém westernu Vinnetou inspirovaném knihami německého spisovatele Karla Maye.

Ondráček se původně ucházel o jiné role, které by více pasovaly k jeho osobnosti, jenže to bohužel nevyšlo. Před pár lety se totiž hovořilo, že se bude natáčet pokračování oblíbené pohádky Obušku, z pytle ven!, kde si chtěl Ondráček zahrát hlavní roli. Jenže nakonec se ukázalo, že se jednalo o planý poplach. Poté měl zájem zahrát si roli policisty, jenže když zjistil, že by do lidí nemohl mlátit doopravdy, ale jen „jako“, tak se na tento nápad vykašlal.

Letos však svitla naděje a pravděpodobně ještě letos se dočkáme nového westernového filmu Vinnetou, kde se Ondráčkovi povedlo získat ve tříkolovém castingu roli legendárního apačského náčelníka Vinnetoua. Redakci G.cz se povedlo získat exkluzivní fotografie z kostýmových zkoušek, které překvapí i otrlého filmového fanouška. O roli Nšo-či se prý ucházela Ondráčkova kolegyně Marta Semelová.

Koho byste obsadili vy do role Old Shatterhanda? Napište nám do komentářů.

A zde je 6 zásadních věcí, které vás naučí život v Sudetech.

Podobné články

Doporučujeme

Další články