fb pixel Ministerstvo spravedlnosti chce umožnit změnu pohlaví dětem od 12 let. Zákon pomůže i vrahům a pedofilům – G.cz
Vyhledávání

Ministerstvo spravedlnosti chce umožnit změnu pohlaví dětem od 12 let. Zákon pomůže i vrahům a pedofilům

Nevíte, jaké jste pohlaví? Máme pro vás jednoduchou radu. Svlékněte se a podívejte se do zrcadla. Jestliže máte penis, jste muž, a jestliže ho nemáte, budete s velkou pravděpodobností žena. Pokud se vám to nelíbí, můžete podstoupit chirurgický zákrok a nechat si změnit pohlaví. To už by ale platit nemělo. Bývalý ministr Pelikán totiž před odchodem připravil zákon, díky kterému by jste si mohli pohlaví změnit „jen tak“. Ministerstvu vnitra se to samozřejmě nelíbí a nám také ne.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 30.11.2018, 12:12

Změna pohlaví od 12 let?

Pohlavní svět je čím dál složitější. Všude čtete o nerovnostech mezi ženami a muži, feministky pokládají za potupné, když jim podržíte dveře a Facebook vám dovolí si vybrat, jestli jste jedno z asi milionu pohlaví. Taky to nechápete? Představte si, že jste policista, který přistihne vousatého zločince při činu a zatkne ho. Následně se při kontrole občanského průkazu dozví, že je to vlastně žena, a tak ho zavřou do ženské věznice, i když to bude stokilový zarostlý člen motorkářského gangu.

Ano, tento zákon doopravdy někdo navrhl. Stačilo by přijít k sexuologovi a říct mu, že jste žena uvězněná v mužském těle. Dostanete potvrzení, zajdete na matriku, kde si necháte úředně změnit pohlaví a je hotovo. Umíte si představit, jaký zmatek by to působilo na úřadech, kde by si zaměstnanci mysleli, že se jedná pouze o chybu? A kolik pedofilů a dětských vrahů by se díky této kličce vyhnulo tvrdému kriminálu díky tomu, že by šli po změně pohlaví do ženského vězení? Ministerstvo si to obhajuje tím, že tento návrh zákona existuje proto, že ne každý může ze zdravotních důvodů podstoupit operativní změnu pohlaví.

Nejšílenější na tom je, že se to vztahuje i na děti od 12 let, ale do 15 let by potřebovali svolení rodičů. Děti ve 12 letech přemýšlejí o tom, co máma uvaří k obědu nebo o tom, jestli budou hrát po škole videohry či koukat na YouTube. Umíte si představit, jak dítě přijde domů ze školy a prosí vás, že chce změnit gender? „Odborníci“ na gender tyto nesmysly dokonce schvalují. Pro Aktualne.cz se vyjádřil odborník na gender ze Sociologického ústavu Akademie Věd Zdeněk Sloboda, kterému tato nízká hranice nevadí a tvrdí, že psychologové se shodli na tom, že lidé v tomto věku už přemýšlí o svém pohlaví.

Až se objeví sledovaný YouTuber, který prošel nebo prochází změnou pohlaví, tak se vsaďte, že se u sexuologů a na matrikách začnou tvořit fronty rodičů s dětmi, kteří budou svým dětem chtít splnit vánoční přání. Děti jsou lehce ovlivnitelné. Jen se podívejte, kolik dementů má tetování na krku nebo na obličeji, protože to vidí ve videoklipech u amerických rapperů.

Nyní jen můžeme doufat, že současný ministr spravedlnosti Jan Kněžínek, který bude tento zákon řešit po Pelikánovi, se k tomu postaví čelem a nebude souhlasit se schvalováním podobných nesmyslů.

A zde se hnutí ANO poprvé v historii shodlo s Kalouskem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články