Maxi-Tip má za sebou úspěšný rok 2018: Jeho obrat narostl o 82 % na téměř 2,2 miliardy Kč a je již trojkou na sázkařském trhu

Obrázek uživatele redaktor
25.01.2019, 11:10

Sázková kancelář Maxi-Tip do nového roku 2019 vkročila razantně. Z čerstvě zveřejněných čísel společnosti vyplývá, že firemní obrat narostl v roce 2018 o skoro dvojnásobek v porovnání s rokem 2017. Neobvykle velkému růstu společnost vděčí zejména přijatým finančním prostředkům z online segmentu, které meziročně poskočily o více než miliardu českých korun. V součtu s obratem z kamenných poboček pak celkový dosáhl téměř 2,2 miliardy.

Maxi-Tip je kromě čím dál víc rozšířeného on-line sportovního sázení aktivní i na „klasickém“ pobočkovém trhu, kde drží stabilní cca 20% podíl a obnovil si pro něj licenci. Čísla ale jasně naznačují, kde leží budoucnost sázení. „Rok 2018 byl pro mě velkým potěšením a rád bych poděkoval všem našim klientům za projevenou přízeň. Jak čísla napovídají, online sázení bude hrát v následujících letech prim společně s online hazardními hrami, pro jejichž provozování v nejbližších týdnech požádáme ministerstvo financí o licenci. I letos chceme pokračovat podle našeho hesla hráči pro hráče,uvedl k ročním výsledkům předseda představenstva Maxi-Tipu Karel Kabrna.

V odvětví online sázení Maxi-Tip zaznamenal v roce 2018 přes 15 000 nových registrací. To je čtyřnásobně více než v roce 2017, kdy jej ovšem začal Maxi-Tip nabízet až v půli roku. Přesto je tento nárůst velice tryskový a stvrzující trendový růst firmy směrem k těm největším na trhu. Dle předběžných odhadů se totiž v roce 2018 stal Maxi-Tip s obratem skoro 2,2 miliardy českých korun trojkou na českém sázkařském trhu za duem Tipsport/Chance a druhou Fortunou.

O Maxi-Tipu

Maxi-Tip je kromě své hlavní činnosti aktivní i jako sponzor českých týmů z různých sportovních odvětví. Jen v roce 2018 se stal partnerem např. pražských fotbalových klubů Bohemians Praha 1905 a FK Viktoria Žižkov či basketbalového týmu Tuři Svitavy. Dlouhodobě podporuje jako hlavní partner českou fotbalovou reprezentaci v malé kopané, která je v současnosti mistrem světa i Evropy.

Sázková kancelář Maxi-Tip byla založena v roce 1998 bývalými daviscupovými reprezentanty v Přerově v čele s tenistou Jiřím Novákem. Později firmu vlastnil bývalý ministr spravedlnosti Jiří Novák, aby byla v roce 2012 koupena skupinou investorů, pokerových hráčů, sázkařů a bookmakerů. V současnosti ve společnosti vlastní největší podíl rodina investora Karla Kabrny přes firmu Power Bet. Sázková kancelář Maxi-Tip je schopna přijímat sázky v jednotkách milionů korun a věnuje se též sponzoringu oblíbených i méně známých sportů, jako je malá kopaná. V roce 2017 získala od ministerstva financí licenci na provozování on-line sportovního sázení.


Komentáře

Doporučeno pro vás