Martin Konvička dělá všechno pro to, aby k nám dotáhl islámské teroristy – G.cz
Vyhledávání

Martin Konvička dělá všechno pro to, aby k nám dotáhl islámské teroristy

Entomolog Martin Konvička, který ve volném čase bojuje s islámem a sám se sebou, dře jako kůň, aby ho sejmul nějaký islámský radikál. Je to řehole, ale někdo to dělat musí. K jeho zastřelení se totiž zatím nikdo nemá a to je škoda.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 19.9.2016, 17:17

Martin Konvička neúnavně bojuje proti islámu v České republice. To je záslužné a obdivuhodné. Je to podobně záslužné, jako kdyby někdo usiloval o zastavení invaze karety obrovské do Krkonoš.

Pokud by Konvička pořádal besedy, objížděl náměstí, kde by na pódiu vysvětloval, že islám je špatný a že je neslučitelný s naší evropskou kulturou, tak by to bylo v pořádku. Jenom další pošuk se srdíčkem na dlani, který si vede ty svoje malé bojůvky, nikomu neškodí a pro společnost není nebezpečný.

No jo, jenomže Marťas to je jinačí pašák. Ten do toho jde po hlavě. Tadyhle před mešitou spálí Korán, tuhle obsadí Prahu v převlečení za džihádistu a támhle zase před velvyslanectvím Saudské Arábie vystřihne symbolicky pouť do Mekky, kterou coby čtverák nazval rozverně „S humorem do Mekky“. V tomto svém nejnovějším vystoupení dotáhl Marťas odněkud přenosný hazjl, který měl symbolizovat Kábu, tedy nejposvátnější místo islámu. Zahalenou toitoiku se přívrženci Konvičky chystali kamenovat novinama. Bohužel to už bylo asi silné kafe, tak tu komedii magistrát nechal rozpustit. No a toho dne islám zase vyhrál.

Konvička si jde za svým. Těmito činy rozhodně nasere i toho nejumírněnějšího muslima. Muslima, co dává všechny peníze na charitu, zadarmo pracuje v útulku pro bezdomovce, na požádání daruje své orgány potřebným a třídí odpad. I takového muslimského miliuse s holubičí povahou Konvičkovo jednání musí logicky rozhodit a naštvat. A co teprve radikálové, kteří jsou nasraní tak nějak permanentně?

Radikální islámisté, kteří tíhnou k teroristickým útokům, to mají jasně nalajnované.

Pokud se odpálí mezi bezvěrci v USA, ve Francii, v Německu nebo Anglii, tak půjdou do nebe, kde na ně bude čekat 72 panen.

Pokud se odpálí ve Španělsku, Itálii, Norsku nebo Finsku, čeká je už jen 60 panen.

No a takhle to jde dál se sestupnou tendencí, až v manuálu pro muslimského teroristu nalezneme Českou republiku.

Jestliže se muslim odpálí v České republice, čeká na něj v nebi pouze šedesátiletý Milan s knírkem a krizí sexuální identity.

Z toho důvodu je jasné, že žádný terorista nemá potřebu útočit v naší republice. Nemělo by to význam.

No jo, ale teď tady je Konvička. Konvička, který naprosto zbytečně dráždí muslimy. Otázka je, zda tím pádem nezvyšuje u teroristů kredit naší republiky. Třeba už tam na ně v nebi nečeká Milan. Třeba tam jsou díky Konvičkovi už dvě panny. Nebo třeba už dvacet. Marťas ještě veřejně pomočí a podpálí několik koránů a džihádistům se ten atentát tady začne konečně rentovat.

Jako pravděpodobně sejmou hnedka první pana docenta entomologa, ale jelikož oni jedou ve velkém, tak s ním nejspíš vezmou i několik lidí, kteří k tomu přijdou jako slepí k houslím.

Jen ať Konvička ještě chvíli blbne. Kdo seje vítr, sklízí bouři. Možná někoho napadne, že Konvička pouze ukazuje světu, že se islámu nezalekne. Proč by se měl zaleknout islámu? Tady žádný islám není. Tím, že zapálí Korán a dehonestuje symboly islámu v zemi, kde nejsou muslimové, tím opravdu odvahu nevyjadřuje. Ať si zapálí korán na náměstí v Paříži nebo Berlíně. To by ukázal odvahu.

Ale oni si sem pro něj kuci opálení přijedou. Dráždí hada bosou nohou. Škoda, že u toho pravděpodobně zařvou i lidi, kteří za nic nemůžou. Čeká nás doba solidárních hesel: „Je suis Konvička“?

A TADY se dozvíte, že se Martin Konvička za expeta na biologii jenom vydává.

Podobné články

Doporučujeme

Další články