fb pixel Mandalorian vrací úder! Úvodní díl nové série je parádní, libují si fanoušci – G.cz
Vyhledávání

Mandalorian vrací úder! Úvodní díl nové série je parádní, libují si fanoušci

Zdroj: Disney+

Zatímco Marvel si kvůli nezájmu o aktuální vydávané filmy dá pauzu, tak u světa Star Wars to neplatí. Prvního března totiž na Disney+ míří třetí série seriálu Mandalorian. Po dlouhém čekání je to konečně tu a trailer napovídá, že se samozřejmě vrátí i Grogu alias Baby Yoda a hlavně Mando v podání Pedra Pascala.

Martin Miko
Martin Miko 1.3.2023, 17:13

Mandalorian je zpátky!

Pokud patříte mezi fanoušky světa Star Wars, tak vás ve středu 1. března určitě streamovací služba Disney+ potěší. Ano, je to tak - po dlouhém čekání totiž vychází všemi milovaný seriál Mandalorian se svou třetí sérií. Jeden z nejlépe hodnocených počinů ze světa Star Wars má venku úvodní díl třetí série a oficiální trailer ukázal, že se vrátí staré známé tváře, jako jsou Grogu (Baby Yoda), Din Djarin nebo Bo Katan.

Na rozdíl od poslední filmové trilogie Hvězdných válek působí Mandalorian mnohem dospěleji a cílí primárně na milovníky těch „starých dobrých“ sci-fi. I proto má tento seriál tak vysoká hodnocení na ČSFD. A že tento styl seriálů doopravdy funguje, potvrdili tvůrci i následným vydáním samostatného seriálu Boba Fett: Zákon podsvětí nebo stále aktuálního Andoru, který se stal prequelem k filmu Rogue One: Star Wars Story.

A na co se můžeme těšit ve třetí sérii? Podle ohlasů na první díl dokázali tvůrci skvěle navázat na druhou sérii, která měla mimochodem premiéru v říjnu 2020 (Ano, letí to.). 86 % na ČSFD značí, že se Mandalorian vrátí v plné síle. Vychutnejte si trailer a hlavně první díl a dejte nám vědět do komentářů, jak se vám líbil.

Podobné články

Doporučujeme

Další články