fb pixel Májový humor s Vainem: Zasmějte se naposled, protože pak přijdou předvolební kampaně – G.cz
Vyhledávání

Májový humor s Vainem: Zasmějte se naposled, protože pak přijdou předvolební kampaně

+ DALŠÍCH 12 FOTEK + DALŠÍCH 13 FOTEK

Květen je za námi a my se můžeme konečně vrhnout na léto, které bude, jak doufáme, plné odpočinku a hlavně okurkové sezóny. Počkat! Vlastně nebude, protože se blíží komunální a prezidentské volby, takže to znamená, že začnou všechny ty kampaně a billboardy na každém rohu. My u všeho budeme s Vainem, takže se nebojte.

Martin Miko
Martin Miko 3.6.2022, 11:50

Humor v těžkých časech

Takže si to rychle shrneme. V květnu jsme viděli opilou Dádu, šíleného diktátora Putina krást pračky na Ukrajině, Alenu Schillerovou v moravském kroji a otravného Babiše v obytňáku, jak si dělá a zároveň nedělá kampaň. Kdo si zaplatil, mohl být svědkem nejtrapnějšího zápasu v historii boxu mezi Karlosem Vémolou a rapperem Marpem. Do toho všeho ty opičí neštovice, které vystrašily některé z nás, ale po několikadenním poplachu se vše opět uklidnilo. Mohly by se stát novým covidem-19? Doufejme, že ne, protože stejně nevíme, co přijde na podzim a v zimě. Nicméně v Číně by mohli povídat svoje...

Dřív než vám všechny peníze na účtu sežere inflace, byste měli svůj čas věnovat alespoň trochu sobě a péči o dobrou náladu, takže si užijte následující galerii Vainových koláží.

No užijte si červen a příští měsíc dáme repete.

Podobné články

Doporučujeme

Další články