fb pixel Majitelé menších zahrad, zbystřete! Husqvarna uvádí na trh novou řadu akumulátorových nástrojů Aspire™ – G.cz
Vyhledávání

Majitelé menších zahrad, zbystřete! Husqvarna uvádí na trh novou řadu akumulátorových nástrojů Aspire™

Švédská společnost Husqvarna představila novou řadu chytrého akumulátorového nářadí Aspire™, která je speciálně navržena pro majitele menších zahrad. Startovací výbava pro nenáročné uživatele, kteří chtějí mít všechny základní nástroje pro dokonalou péči o zahradu vždy po ruce, se skládá z robotické sekačky, sekačky s pojezdem, vyžínače, nůžek na živý plot, foukače a prořezávací pily. Ty překvapí nejen prémiovým designem v elegantní černé barvě, ale i snadným použitím a kompaktním skladováním, ideálním pro omezený úložný prostor. Aspire je zároveň první vlajkovou lodí Husqvarny, u které mohou spotřebitelé používat stejný akumulátor a nabíječku bez ohledu na výrobce v rámci světové aliance POWER FOR ALL.

redakce G.cz 12.4.2024, 11:30

Menší, lehčí a skladnější

I když se série Aspire™ dočkala nového, osvěžujícího designu, nepřišla o vysokou kvalitu, za kterou stojí know-how i dlouholeté zkušenosti Husqvarny, předního světového výrobce v oblasti zahradní techniky. Navzdory své lehké konstrukci a kompaktním rozměrům tyto nástroje překvapí také výkonným a současně tichým chodem i ergonomickou rukojetí s měkkými držadly, díky kterým s nimi pohodlně zvládnete jakýkoliv úkol.

Oranžové interaktivní dotykové body označují místa, ve kterých lze přístroje snadno přizpůsobit vlastním potřebám. Každý z modelů Aspire je nejen kompaktní, ale také výsuvný a skládací. Výhodou je také to, že je vybaven úložným hákem pro efektivní skladování v omezeném prostoru. K produktům si pak můžete dokoupit i chytrá úložná zařízení, se kterými ušetříte místo v zahradním domě, kůlně nebo třeba v garáži.

„Společnost Husqvarna je známá dlouholetou historií vývoje akumulátorového sortimentu pro majitele velkých zahrad i profesionály pečující o veřejnou zeleň a lesy. S touto novinkou chceme tentokrát vyjít vstříc všem spotřebitelům, kteří žijí v domech s menšími zahrádkami. Právě tito zákazníci potřebují stroje, které mají vysoký výkon, ale zároveň se snadno používají a skladují. A vzhledem k tomu, že lidé vnímají své zahrady jako přirozené rozšíření obytného prostoru, musí být jejich produkty nejen funkční, ale i vypadat dobře,“ vysvětluje Ing. Marek Šnyrych, obchodní ředitel společnosti Husqvarna Česko.

Jeden akumulátor na všechno

Aspire je navíc první modelovou řadou Husqvarny, která je kompatibilní s 18V akumulátorovým systémem POWER FOR ALL. Tato globální aliance v současné době zastřešuje více než 10 světových značek v oblasti elektrického nářadí pro dům a zahradu, mezi které patří například Bosch, Rapid, Gardena, Gloria nebo Steinel, které mají jednotné nabíjecí řešení. To znamená, že spotřebitelé mohou používat stejný akumulátor a nabíječku bez ohledu na výrobce. Výjimkou je robotická sekačka, která není kompatibilní s 18V akumulátorem POWER FOR ALL, protože se dodává s vlastní dokovací stanicí.

A které produkty jsou součástí řady Aspire?

Robotická sekačka Husqvarna Automower® Aspire R4

Akumulátorový vyžínač Husqvarna Aspire T28-P4A

Akumulátorová prořezávací pila Husqvarna Aspire PE5-P4A

Akumulátorové nůžky na živý plot Husqvarna Aspire H50-P4A

Akumulátorový foukač Husqvarna Aspire B8X-P4A

Akumulátorová sekačka na trávu Husqvarna Aspire LC34-P4A

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články