fb pixel Like House: Nová reality show ve stylu Vyvolených představí tiktokery i vašim rodičům – G.cz
Vyhledávání

Like House: Nová reality show ve stylu Vyvolených představí tiktokery i vašim rodičům

Zdroj: TV Prima

Stále vaši rodiče nemají ani páru o tom, kdo jsou TikTokeři? To se s příchodem nové reality show od Televize Prima změní. Osmička oblíbených influencerů, o kterých jste nikdy neslyšeli, ale vaše děti je zbožňují díky čínské aplikaci, se totiž zúčastní „primácké“ reality show, v rámci níž se nechají na dobu 3 měsíců zavřít ve vile, kde budou soutěžit o půl milionu korun. Tohle vypadá na Vyvolené 21. století.

Martin Miko
Martin Miko 16.3.2021, 14:10

Dům plný tiktokerů

Televize Prima plánuje novou reality show pod názvem Like House. Chápete to, ne? Jakože lajkování domu. Princip bude jasný. Osm influencerů z TikToku se nechá po dobu 3 měsíců zavřít ve vile, kde budou soutěžit o půl milionu korun. Jejich pobyt budou snímat kamery, takže budou diváci moct sledovat jejich běžný život v podstatě nonstop. Samozřejmostí budou úkoly, pozorování vzájemných vztahů, soutěže a další výzvy, jimž budou muset společně čelit. Tento formát samozřejmě známe díky „předpotopní“ show Vyvolení, ovšem tehdy neexistovaly smartphony a do ostře sledované vily se nezavírali influenceři, kteří jsou závislí na lajcích a sociálních sítích.

Člověka hned napadá, co všechno se bude ve vile dít. Budou producenti pořadu za nedodržování pravidel vypínat soutěžícím internet? Dočkáme se zabavování smartphonů nebo dokonce smazání aplikace TikTok z mobilu? Programový ředitel Primy Roman Mrázek slibuje fanouškům unikátní reality show, v níž se představí 8 různorodých influencerů, které známe primárně díky TikToku. „Ač se může zdát, že je to pořad pro mladší publikum, věříme, že tato reality show bude i pro rodiče zajímavou sondou do současného světa mladých lidí, kde sociální sítě hrají prim,“ řekl Mrázek pro Mediář.cz.

A kdo se této pravděpodobně šílené reality show, která těží z úspěchu pořadu Vyvolení, vlastně zúčastní? Mezi soutěžícími se objeví Marek Valášek, Tomáš Běhounek, Jan Svěcený, Lada Horová, Barbora Chvojková, Adam Kajumi, Marie Rosecká a Barbora Stříteská. Také jste o těchto lidech nikdy neslyšeli? Tak to dovolte, abychom vás přivítali ve světě boomerů. Cílem TV Prima je pravděpodobně donutit mladé, aby opět začali sledovat televizní obrazovky, což se v posledních letech neděje, protože Twitch, protože YouTube, protože Netflix... To se teoreticky může zdát jako dobrý nápad, obzvlášť v době, kdy se kvůli vládním opatřením v podstatě nic nesmí a každé šplouchnutí do vody vyvolá v našem televizním rybníčku velké vlny. Pořad navíc poběží od úterý 6. dubna každý všední den v pozdních odpoledních hodinách, tedy v době, kdy nikdo z mladých nemá nic lepšího na práci.

Na druhou stranu pořad Like House konečně uvidí i rodiče konzumentů „tiktokerského“ obsahu a možná budou překvapeni, jak je možné, že jejich děcko dokáže odpovídat na dotazy souvětím.

Z objektivního pohledu bude pořad mít, tedy alespoň na začátku, obrovskou pozornost, a to především díky silným účtům soutěžících na sociálních sítích. Takže povědomí o pořadu unikne jen málokomu. Na druhou stranu všechny zajímá, co se v tom pořadu bude reálně dít. Potřebujeme mít v roce 2021 v televizi další Vyvolené?

Podobné články

Doporučujeme

Další články