fb pixel Lexikon otravných lidí, kteří se vám pokouší zkazit Vánoce – G.cz
Vyhledávání

Lexikon otravných lidí, kteří se vám pokouší zkazit Vánoce

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Vánoce jsou krásná událost, při které se sejdete s rodinou a přáteli, zažijete něco hezkého, dostanete něco hezkého a pořádně se najíte. Ale ne vždycky je to takhle růžové, viďte? Občas se najde někdo, kdo nám chce svátky míru a pokoje překazit. A občas jsou to úplně všichni. Třeba…

Jan Studnička
Jan Studnička 25.12.2019, 11:36

Lidé, kteří nemají rádi Vánoce, protože jsou „příliš komerční“. Nejhorší je, že mají potřebu vám o tom vyprávět, jako byste se jich ptali a jako by to byla vaše vina, že oni nedokážou vidět kouzlo Vánoc přes pár reklam. Anebo to možná říkají jenom proto, abyste se připravili na to, že vám dají něco od srdce. Třeba obrázek.

Lidé, kteří mají rádi Vánoce příliš. Prostě nechoď do práce se Santovskou čepicí, Moniko. Je pátýho prosince a čekají nás dva týdny maratonu, aby se všechno stihlo do konce roku.

Lidé, co nakupují na poslední chvíli a mají pocit, že kvůli své nezodpovědnosti mají právo chovat se v obchoďáku jako kreténi.

Marek Vašut s lidma z LIDLu.

Lidé, kteří mají nakoupeno od srpna a mají pocit, že kvůli své zodpovědnosti se mohou v obchoďáku povýšeně dívat na nás ostatní jako na nezodpovědné kretény.

Sváteční řidiči! Na těch se najde jenom jedna pozitivní věc. A sice, pokud budete mít štěstí, zabijou vás rychle a vysvobodí vás z téhle vánoční mizérie.

Jiřina Bohdalová, která na vás svým zastřeným hlasem huláká od třiadvacátého až do Silvestra.

Autoritativní otec, který se celou štědrovečerní večeři chce bavit hlavně o tom, jak to teda máte s tím bakalářem a nemělo to být náhodou na tři roky?

Hodná maminka, která vás, aniž by na to přišla řeč, utěší slovy o tom, že nevadí, když jste single, protože na vás určitě tam někde nějakej hodnej kluk dávno čeká. Ale stejně už vám salátu nepřidá.

Děda si samozřejmě rád povídá s vaší přítelkyní, je to její první návštěva u vaší širší rodiny, takže ji děda nezapomene pravidelně oslovovat jménem vaší předchozí přítelkyně. Znovu a znovu a znovu.

Nespecifikovaná legie příbuzných, která se vás postupně, jeden po druhém, tak jak přicházejí do obýváku, ptá, jak se máte v té Praze. „Asi blaze, co?“ HA HA HA HA!

Veganská sestra, která vás soudí za to, že jíte rybu, i když jste speciálně kvůli ní na večeři už od dopoledne, protože potřebuje speciální salát.

A Miloš Zeman se svým vánočním poselstvím.

Podobné články

Doporučujeme

Další články