fb pixel Letošní Miss Universe vyhrála žena! Možná je to ale naposled – G.cz
Vyhledávání

Letošní Miss Universe vyhrála žena! Možná je to ale naposled

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Vzhledem k tomu, že v rámci soutěže Miss Universe se rozhodlo ke změně pravidel, mohou nyní soutěžit i muži, kteří jsou přeoperovaní na ženy. Soutěž ženské krásy Miss Universe tak ztratila smysl a stala se z ní soutěž v tipování, kdo je muž a kdo je žena. Poznávacím znamením transgenderu je samozřejmě vystouplý ohryzek.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 17.12.2018, 10:47

Souboj o pohlaví

Letošní titul Miss Universe nakonec vyhrála žena z Filipín, což zní samozřejmě logicky, ale vzhledem k tomu, že je rok 2018, transgender se cpe všude možně a nezná slitování. Letošní finále v Thajsku se zúčastnila španělská modelka Ángela Ponce a Belguun Bacuch z Mongolska. Oba tito lidé se narodili jako muži, což znamená, že měli penis, vousy, hluboký hlas a předpoklady k tomu mít rád fotbal a pivo. Samozřejmě, že jestli se tito muži cítili jako ženy, mají právo si se svým tělem dělat cokoliv. Ať se lidé klidně předělávají na koně nebo delfíny. Ať si transgenderoví lidé pořádají své soutěže v tom, kdo je lépe přeoperovaný muž.

Soutěž Miss Universe byla odpradávna soutěží, která prezentovala krásu žen. Nelogické je proto to, že se rozhodlo ke změnám pravidel soutěže, které umožňují to, aby soutěže mohly zúčastnit osoby, které nejsou ženami. Tímto krokem ztratila soutěž Miss Universe svou podstatu a stal se z ní nelogický paskvil. Dalším krokem, který možná bude to, že se „bývalí“ muži budou ohrazovat, že nevyhrávají soutěž krásy žen, takže na nátlak současné hyperkorektní společnosti vyhraje tuto soutěž přeoperovaný muž. Poslední fází bude to, že se bude zakazovat zveřejňovat informace o tom, kdo je transgender, takže se soutěž Miss Universe změní v tipovací soutěž, kde budeme tipovat, která z modelek je muž.

Letos je to tedy možná doopravdy naposledy, kdy Miss Universe vyhrála žena, takže si to užijte. Tohle už rozhodně není o toleranci a respektu, ale o prapodivných ústupcích kvůli kterým se soutěže Miss brzy bude moct zúčastnit opravdu každý. Třeba i váš pes.

A zde je 5 političek, které nás bolí víc než Rozner s Okamurou dohromady.

Podobné články

Doporučujeme

Další články